W nadchodzącej wielkimi krokami grze Red Alert 3 ujrzymy całą plejadę seksownych dziewczyn. Oprócz towarzyszki Nataszy Volkovej, którą zagra Gina Carano mistrzyni MMA (Mixed Martial Arts) i uznana za „najgorętszą kobietę w Ameryce” w wiosennym wydaniu periodyku Big Biz Magazine w Red Alercie wystąpi także brytyjska aktoreczka Gemma Atkinson znana z serialu Hollyoaks i reality show I'm a Celebrity, Get Me Out of Here! Atkinson wcieli się w rolę pani porucznik o imieniu Eva McKenna. Gry z serii Command & Conquer mają długą tradycję zatrudniania znanych (bardziej lub mniej) aktorów. W poprzednich częściach RA mogliśmy podziwiać między innymi uroczą Kari Wuhrer. W Yuri's Revenge mogliśmy ujrzeć utalentowanego Udo Kiera. Natomiast w Tiberium Wars zagrał Michael Ironside i znana z serialu Battlestar Galactica zjawiskowa Tricia Helfer.

To nie koniec informacji o znanych osobach w grach od Electronic Arts. W bijatyce FaceBreaker jako „Wojownicza gwiazdeczka” wystąpi Kim Kardashian, która znana jest z tego, że… jest znana, a tabloidy pokroju Daily Star zastanawiały się swego czasu czy cytujemy:… ma implanty w tyłku. Poniżej możecie obejrzeć walkę między Peterem Moore z EA i ekhem celebrytką Kim.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Eh, powiem tak brakuje mi w nowych grach przerywników z prawdziwymi aktorami (tak jak np. było w „późniejszych” częściach Wing Commandera). Utraciłem cała wiarę w to że te czasy jeszcze kiedyś powrócą, a tu patrzcie EA sprawiła mi taki prezent i do tego „ładnie za(na)pakowany” (laseczkami z seriali), fajnie fajnie. Edit: Kim Kardashian, to koleżanką Paris Hilton i to jest jedyny powód dla którego ktoś ją w ogóle zna. Amerykanie mają chory kult bycia, popularnym, z tym że ta popularność na 99,9% nie wynika z tego że ktoś jest mądry, inteligentny albo jest fajnym kumplem, tylko czy jest „piękny” i umie imprezować (to np. potrafi prawie każdy). Kim daje pupy jakiemuś murzynowi, film obiega cały świat i laska jest popularna. Spełnienie amerykańskiego snu – od zera do . . . do całkowitego sięgnięcia dna?

  2. Niestety zazwyczaj takie filmiki są tandetne, że na sam widok człowiek ma ubaw po pachy. 😉 No, ale zawsze to jakieś zróżnicowanie. silent -> wygląda na to, że jeszcze nowy NFS będzie miał prawdziwych aktorów w przerywnikach.

  3. o ile biorących udział w tych projektach osobników z tzw. branży można nazwać aktorami. Zazwyczaj są to ludzie jak już grający to w filmach kategorii B i dalszych. I niech ostatnie NFSy będą tu przykładem. Żaden wysoko ceniony i high-paidowy aktor nie będzie brał udziału w tego rodzaju przedsięwzięciach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here