Na razie o samej grze wiadomo niewiele. Główny bohater inFamous, młodzieniec o imieniu Dylan posiada moc kontrolowania energii elektrycznej. Sama rozgrywka przypominać będzie słynne GTA połączone z Crackdown. W InFamous zagramy tylko na konsoli Sony Playstation 3. Nie ma niestety żadnych szans na pojawienie się tego tytułu na innych platformach. Producent gry studio Sucker Punch Productions współpracuje wyłącznie z Sony Computer Entertainment America (na Playstation 2 SPP stworzył między innymi serię Sly). W inFamous zagramy najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku.

Poniżej możecie obejrzeć ciekawy materiał wideo prezentujący rozgrywkę. Wielkie miasto i bohater z super mocą – czego chcieć więcej?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Szczerze? Spodziewałem się po tym tytule czegoś więcej. Nie zapominajmy jednak, że poczekamy nań jeszcze rok, więc twórcy mają masę czasu, żeby wcielić do gry nowe idee i popoprawiać co nieco. Co ja osobiście bym zasugerował? Mniej akcji a’la Spiderman, więcej GTA! Ja wyważyłbym to w proporcji 3:7. I wtedy byłoby fajnie. Do tego ciekawa fabuła i duża interakcja z otoczeniem, podobnie jak w GTA (destrukcja środowiska, przy okazji zastanawia mnie kwestia poruszania się pojazdami). Myślę jednak, że jak na razie jest to jeszcze świeży, otwarty projekt i wiele może się zmienić.

  2. jeżeli on potrafi panowac nad enegrią wlektryczną to znaczy że jeśli stanie na szynach tramwajowych nogami a rękoma chwyci się trakcji to pojedzie jak tramwaj?i po problemie z pojazdami

  3. jeżeli on potrafi panowac nad enegrią wlektryczną to znaczy że jeśli stanie na szynach tramwajowych nogami a rękoma chwyci się trakcji to pojedzie jak tramwaj?i po problemie z pojazdami

  4. Kiepsko to wygląda. Gameplay bardzo powolny. Przeciwnicy zbyt żywotni. Zbyt długo zajmuje zabicie ich. Broń bohatera bardzo mało praktyczna. Gdzie się podziewa policja z tych radiowozów, które widać kiedy bohater robi rozróbę? I czemu do diabła musi jechać na dachu pociągu ? Co miejsc zabrakło w środku? I co za partacz z marketingu wypuścił tak nudny filmik jako materiał promocyjny?

  5. Trailery z zeszło- i tegorocznego E3 były rewelacyjne – skłaniałbym się nawet ku twierdzeniu, że najlepsze na obydwu imprezach. Niestety – ten gameplay zasnuł moje nadzieje gęstą mgiełką wątpliwości. Rzec o tym filmiku, że jest cienki jak sik pająka, to komplement. Brzydkie, nudne, nieciekawe, zbyt ciemne. . . przynajmniej muzyka daje radę. Ale gdzie się podział ten InFamous z E3?

  6. Z jednej strony podoba mi się ponury klimat miast i wyważenie świateł a z drugiej strony bieganie z wyciągniętą ręką strzelającą piorunami i niepełnosprytny prezenter wszystko psują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here