Shin Megami Tensei to stworzona przez Atlus seria gier RPG w typowo japońskiej konwencji, mająca już kilkanaście lat historii oraz ilość gier niewiele ustępującą konkurencyjnemu Final Fantasy od Square Enix. W 2004-tym roku studio Cave stworzyło MMORPG osadzone w postapokaliptycznym, przesiąkniętym religijnymi aluzjami świecie MegaTen. Od ubiegłego miesiąca jednak SMT: Imagine Online zajmuje się ekipa Aeria Games i ma zamiar poszerzyć horyzonty sieciowej wersji „Reinkarnacji Prawdziwej Bogini”, bo to właśnie dosłownie znaczy tytuł serii.

3. listopada otwarty został formularz zgłoszeniowy dla osób pragnących wziąć udział w beta-testach europejskiej i amerykańskiej wersji Imagine Online. Chętni do sprawdzenia w akcji tego tytułu będą mogli korzystać z niego jeszcze przez ponad trzy tygodnie, do 12. grudnia.

Choć internetowy Shin Megami Tensei jest grą, w której nie musimy uiszczać miesięcznego abonamentu by cieszyć się możliwością zabawy, to jednak pozostajemy zwolennikami teorii, że MegaTen najlepiej nadaje się do rozgrywki single player.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here