InFamous to tytuł, który na zasadach wyłączności dostać ma PlayStation 3 już w drugim kwartale przyszłego roku. Gra ma oferować otwarty, wypełniony mroczną atmosferą świat. Przemierzać będziemy go Dylanem, obdarzonym nadludzkimi zdolnościami człowiekiem, którego sami poprowadzimy do zostania prawdziwym bohaterem lub kompletnym przeciwieństwem takiej postaci.

Osoby z wypiekami na twarzy wyczekujące kolejnych wieści o najnowszej grze studia Sucker Punch, a jest takich osobników całkiem sporo, mogły się nieco zawieść, gdy przytaczaliśmy słowa Nate'a Foksa, który zauważył, że nie liczy się długość gry, a jej jakość. Przez to krótkie zdanie pojawiło się mnóstwo obaw o to, ile właściwie zajmie nam przejście całego InFamous. Z wyjaśnieniami dość szybko nadciągnęło Sony, wydawca gry.

InFamosu wciąż jest w fazie produkcji i długość gry musi jeszcze zostać ustalona. krótko i zwięźle oznajmił przedstawiciel japońskiego koncernu. Choć przyznajemy się bez bicia, że taka enigmatyczna wypowiedź nie uspokoiła nas ani trochę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here