Aktualizacja: Firma Warner Bros. oficjalnie zapowiedziała F.E.A.R. 3. Grę sprawdzimy w akcji na pecetach i konsolach PS3 oraz Xbox 360 już jesienią tego roku. Za kolejną część Strachu odpowiada Day 1 Studios, któremu pomagają ludzie z Monolith Games. Fabuła gry koncentruje się na dobrze znanym Paxtonie Fettelu i Point Manie, którymi będziemy mogli przejść kampanię w trybie co-op.

Dowiedzieliśmy się też, że oprócz Carpentera nad grą pracował Steve Niles znany z filmowej adaptacji komiksu 30 dni nocy.

Oryginalna wiadomość: Kilkanaście dni temu nieznany nam hiszpański magazyn opublikował fotkę, z której wynikało, że rozpoczęły się już prace na trzecią częścią „strasznej strzelanki”. Dziś dowiedzieliśmy się natomiast, że w tworzącym ją zespole znalazł się sam John Carpenter znany z takich horrorów jak The Thing, In the Mouth of Madness czy Halloween. Autorzy F.E.A.R. 3 (czy jak kto woli F.3.A.R.) zdradzili na łamach magazynu PC Zone, że Carpenter dopieścił fabułę opisywanego shootera. Czy oznacza to, że wszyscy ci, którzy narzekali na „brak strachu w Strachu” tym razem będą się bali grać po zmroku? Tego jeszcze nie wiemy, ale oczywiście na to liczymy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ja tylko napiszę, że coś się pokićkało i reklamy zasłaniają mi wszystko blok tuż pod głównym obrazkiem zasłania mi kot z heja a bodaj pierwsze 8 wątków od góry na forum jakaś reklama ze zdzirą w słuchawkach. No naprawdę!

  2. Mimo, że nowsze produkcje Carpentera odbiegają poziomem od tego, czym zabłysnął na początku swojej kariery, to patrzę na trzecią odsłonę Feara z jeszcze większą ciekawością. Po trzykrotnym przejściu obu części mam nadzieję że dostaniemy świetnie zwieńczenie całej historii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here