Bardzo ciekawą informacją podzielił się ze światem twórca gry Fable 3 – Peter Molyneux. W trakcie tegorocznego Game Developers Conference ogłosił on, że jednym z aktorów użyczających swego głosu postaciom z trzeciej części Bajki będzie sam John Cleese, którego znamy z Latającego cyrku Monty Pythona. Aktor zostanie w grze naszym kamerdynerem. Zdziwieni? Jeśli tak, to już tłumaczymy dlaczego jest to bardzo odpowiedzialne zadanie.

Jednym z oryginalnych pomysłów Petera Molyneuxa na ten rok jest wyrzucenie z Fable 3 „zwykłej” pauzy. Zamiast niej, po zatrzymaniu gry przeniesiemy się do budynku, w którym umieszczono kilka komnat. Wśród pomieszczeń tych znajduje się między innymi garderoba gdzie zdobyte przez nas ubrania rozwieszono na manekinach. Podawać będzie je nam (zadba także o ich czystość, a nawet je wyprasuje) Cleese-kamerdyner. Wybór danego kostiumu uzależniony będzie od tego jak daleko zaszliśmy w przygodzie dla pojedynczego gracza. Musicie przyznać, że ten akurat drobiazg jest bardzo interesującym pomysłem Molyneuxa i ekipy ze studia Lionhead.

Czekamy na kolejne tego typu wiadomości, a wam przypominamy o świeżych grafikach z tytułowej produkcji, które opublikowaliśmy godzinę temu. Pod treścią tego newsa umieściliśmy natomiast coś na rozweselenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here