Nadchodząca, pecetowa premiera czwartej odsłony Grand Theft Auto zepchnęła nieco w cień Saints Row 2, który także zmierza na tę platformę (oraz Xboksa 360 i Playstation 3). Twórcy robią wszystko, aby wzbudzić wśród graczy zainteresowanie drugim SR. Mogliśmy już obejrzeć uliczne lekcje wujaszka Gary'ego (Busey'a), a urocza „producentka”, była gwiazda filmów dla dorosłych Tera Patrick kusiła obietnicą pokazania hmm… czegoś więcej w materiał filmowym „Tera Patrick Dev Diaries”. To wszystko na zgniłym zachodzie. W naszym pięknym kraju twarzą kampanii promocyjnej Saints Row 2 (wydawca CD Projekt) będzie raper Tede. Na czym będzie polegać współpraca rodzimego dystrybutora i znanego artysty? Ma powstać utwór oraz zostanie nakręcony teledysk w którym będziemy mogli zobaczyć fragmenty gry. Jak wam się podoba ten pomysł?

Nie wolelibyście swojską odmianę zachodniej kampanii reklamowej? Na przykład filmy instruktażowe „Uliczne mądrości wujaszka Gajosa” lub „pamiętniki producentki Ines Cudnej”?

Saints Row 2 pojawi się w Polsce 30 października. Już nie możemy się doczekać. Wszystkich zainteresowanych SR2 zapraszamy do naszej zapowiedzi tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

14 KOMENTARZE

  1. Nie zapominajcie ze ta gra nie jest do końca na poważnie ;] Ma szokować i ma być tą złą , aż tak żle nie będzie ;] i nie wiem co wam w Bezelach przeszkadza ? Bekowe chłopaki z założenia tak miało być ;]A no tak wolelibyście Krzysztofa Krawczyka albo Mezo feat Liber ? xD

  2. No przepraszam ale ja mam czternaście lat i bardzo podobny pogląd jak wy wszyscy: żenua. Więc nie bierz pod kreskę wszystkich jeżeli spotkałeś jednego ;)Swoją drogą jeżeli mają robić z siebie gangsterów al’a „czarna” Ameryka lat 80′ to chyba lepiej żeby robili z siebie ekhm. . . nienormalnych :] I co zasługuje na uwagę, co drugie słowo to nie ku czy chu.

  3. Bo GTA IV reklamy nie potrzebuje :}Pozatym już dawno ukazało się na konsole i pecetowcy (m. in. ja) więdzą, że czekają na megahit od gwiazdy rocka :]

  4. TEDE . . . nie wiem, czy to ma być reklama czy anity-reklama SR2. btw;Coraz częściej widuję niestety tego tumana w TV. Przykre jest to, że lansuje się taki format ludzi.

  5. Mi sie podoba. . . a nie mam 15-lat. . nie wiem co wam w tej grze nie pasuję ? Nie dbam o to czy będzie lepsza od GTA IV , liczy się przyjemność z gry grałem w SR1 i gra fakt niedopracowana ale przyjemnie sie grało , więc jeśli nie mieliście styczności z ta gra. . i oceniacie ją jedynie po kontrowersyjnych trailerach oraz nietypowym sposobie reklamy w Polsce. . to lepiej nic nie piszcie ;]A jak juz mówiłem liczy sie humor i przyjemnośc z gry w tym wypadku ( nietypowy humor )

  6. Nie nie nie nie nie nie nie nooo znowu nie dali tego jutuba z Ines Cudną 🙁 Mam oglądać jakieś teledysko-bezele . Nie ma filmików z Cudną ;)? Tery Patryk nie wkleili, Cudnej nie wkleili. Phi 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here