Jak podaje zachodni serwis intermnetowy Comuterandvideogames.com, źródła bardzo bliskie Nintendo potwierdziły, że obie gry nie ukażą się wcześniej niż pod koniec roku 2007. Przypomnijmy, że początkowo MP3:C miała zakręcić się w czytnikach Wii na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2007, natomiast kolejna część Mario w okresie wakacji.

Miejmy nadzieję, że plotka się nie potwierdzi, bo wówczas posiadacze Wii nie mieliby powodów do radości. Obie wymienione gry to niewątpliwie potencjalne „system sellery” i przesunięcie ich premiery na koniec roku 2007 byłoby ciosem dla właścicieli nowej konsoli Nintendo. Tym bardziej, że japońska korporacja wielokrotnie powtarzała, że będzie dostarczać świetne gry na swojego next-gena przez cały rok. Oby Nintendo dotrzymało słowa.

UPDATE: W wywiadzie dla MTV przedstawiciel Nintendo Reggie Fils-Aime stwierdził, że Nintendo nie ma zamiaru dopuścić do posuchy gier. Metroid ukaże się na początku 2007 roku (stawiamy na marzec-kwiecień). Mario Galaxy zadebiutuje w późniejszym, strategicznym dla firmy terminie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here