Już w przyszłym tygodniu usługa Xbox Originals ma się wzbogacić o trzy nowe gry. Pierwsza z nich to obłędny (a raczej obłędnie trudny) Ninja Gaiden Black. Produkcja Team Ninja to naszym zdaniem jedna z najlepszych pozycji z pierwszego Xboxa. Jeśli więc macie na zbyciu Microsoft Points, to nie zastanawiajcie się długo – kupujcie ją. Inny tytuł, który bardzo nam się podobał, a który trafić może w nasze ręce to shooter ze studia Criterion. Chodzi oczywiście o Black, który kiedyś tak nas rozzłościł, że prawie rzucaliśmy padem w scianę. Końcówki ostatniego etapu za nic w świecie nie mogliśmy przejść. Może uda się tym razem? Tę pozycję też wam polecamy. Ostatnim nowym-starym tytułem będzie Sid Meier's Pirates! Bardzo lubimy gry Sida, ale do tej jakoś nigdy się nie mogliśmy przekonać. Wierzymy jednak, że i na ten tytuł firma z Redmond skusi przynajmniej kilku graczy. Oficjalnej ceny tych pozycji nie podano, ale znając życie będą one kosztowały 1200 Microsoft Points.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. kozak!!czekałem właśnie na ninja gaiden bo na ebay’u znaleźć nie mogę. czekam jeszcze na Jade Empire 😀

    To może skuś się na pecetową wersję? Wydali ją w jakiejś kolekcji – wyjdzie zapewne taniej od wydania na X0 a niczym się chyba nie różnią.

  2. Różnią się tym, że do grania mam konsole, bo mój laptop jest niestety za słaby na nowe gry 🙁 rozpocząłem wiedźmina i nie wydaje mi się abym go dokończył, no chyba że za rok postanowię wymienić laptopa 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here