Amerykański Microsoft donosi, że w jego usłudze sieciowej pojawiły się dwie nowe wersje demonstracyjne gier. Pierwsza z nich to próbka możliwości strategii Supreme Commander 2. Niestety przedstawiciele korporacji nie napisali co konkretnie znajdziemy w tym demie. Wiadomo jedynie, że waży ono 586MB. Można więc przypuszczać, że na fanów elektronicznej rozrywki czekają samouczek i misja lub dwie z kampanii dla samotnego generała. Na pewno jest tego trochę mniej niż w pecetowym demie, które „ważyło” trzy razy tyle co jego odpowiednik w Xbox Live.

Drugim nowym demem jest próbka możliwości FIFA World Cup 2010. Tym razem nie wiemy ile ono waży, ale możemy napisać co w nim znajdziemy. Nie ma tego zbyt dużo – Elektronicy pozwalają nam jedynie rozegrać mecz między reprezentacjami Włoch i Hiszpanii. Wielbiciele wirtualnego futbolu mogą także zapisywać powtórki spotkań i dzielić się nimi z całym światem.

Przy okazji firma Electronic Arts zdradziła, że na ścieżce dźwiękowej z tej produkcji znajdziemy utwory 28 artytstów z dwudziestu różnych krajów. Oto wykonawcy i piosenki, których na pewno usłyszymy w grze:

ONES WHO FLY TWOS WHO DIE – JONATHAN BOULET
SAY HEY (I LOVE YOU) – MICHAEL FRANTI & SPEARHEAD
WAVIN' FLAG – K'NAAN
OH YEAH – GANG OF INSTRUMENTALS
WINNER – KID BRITISH
FRAGMENT EIGHT – KENNETH BAGER EXPERIENCE…
AFRICA SOCCER FEVER – ROCKY DAWUNI
RESTLESS – BURAKA SOM SISTEMA
THE WORLD IS ALL THERE IS – FOOL'S GOLD
STRONG WILL CONTINUE – NAS & DAMIAN „JR.GONG” MARLEY
TELEVISION – BAABA MAAL
THE INSTRUMENTO – LATIN BITMAN
unknown title – THE STEREO MCS
unknown title – MIIKE SNOW

Demo FIFA World Cup 2010 powinno również czekać na osoby korzystające z usługi sieciowej Playstation Network.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here