Konferencja Microsoftu na GamesComie 2009 okazała się niemiłym zaskoczeniem dla wszystkich – w jej trakcie mówiono w zasadzie tylko i wyłącznie o serii Fable, a zwłaszcza o jej trzeciej części, nie wspominając wiele o innych projektach. Gigant z Redmond prawdopodobnie postara się nadrobić w oczach graczy i mediów, a by tego dokonać, wykorzysta obecność na tegorocznym Tokyo Games Show.

Xbox 360 nie miał z początku łatwego żywota w Japonii, być może dlatego firma będzie dokładać starań, by wypromować swoje tytuły pośród tamtejszych graczy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że więcej uwagi zostanie poświęcone Natalowi (zapowiedzianemu na E3). Potwierdzono też nowe tytuły dla X360 od Rare, Capcomu i Square Enix. Wielce oczekiwana jest też premiera pierwszego zwiastuna Halo: Reach, który omówi ekipa Bungie Software. Tokyo Games Show odbędzie się w dniach 24-27.09.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Microsoft już od dawien dawna nie miał porządnego szokera, E3 się dobrze zapowiadało, początek konferencji – 10 nowych gier! Co pokazali wszyscy pamiętają. Dlatego teraz, jako właściciel x360 liczę na naprawdę porządne produkcje/newsy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here