Ta wiadomość ucieszy wielbicieli fantastyki. Firmy Red Eagle Games i Obsidian Entertainment ogłosiły, że rozpoczęły współpracę, która zaowocuje wydaniem gry na podstawie serii książek Roberta Jordana (a w zasadzie Jamesa Olivera Rigneya juniora, bo tak naprawdę nazywa się pisarz) – Koło Czasu. W oficjalnej informacji prasowej zapowiadającej nowy tytuł znaleźć można typowo PRowy bełkot. Red Eagle chwali Obisdian, Obsidian chwali Red Eagle, a o samej grze nie dowiadujemy się praktycznie niczego ciekawego. Wiadomo jedynie, że nowa produkcja ma być pierwszą częścią serii gier The Wheel of Time. Jej pierwsza odsłona wpadnie w ręce posiadaczy pecetów, Xboxów 360 i Playstation 3. Prawdopodobnie będzie to gra RPG albo produkcja posiadająca elementy tego typu tytułów.

Wielbiciele dobrych książek mają więc czego wypatrywać. Parę miesięcy temu pisaliśmy o nowej grze na podstawie Pieśni Lodu i Ognia. Szykuje się prawdziwe starcie tytanów?

Więcej informacji na jej temat przekażemy kiedy tyko zostaną udostępnione. Póki co odsyłamy was do wiadomości, w której omawialiśmy inne dzieło Obsidian Entertainment – Fallout: New Vegas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here