Konsolowe wersje Saints Row 2 już od kilku dni można nabyć w sklepach, o tym, że pecetowa odsłona gry ma trafić na sklepowe półki z niewielkim opóźnieniem wiedzieli wszyscy. Niestety okazuje się, że „deweloperka” Tera Patrick nie jest zbyt łaskawa dla posiadaczy poczciwych blaszaków. Komputerowy Saints Row 2 pojawi się najprawdopodobniej dopiero na początku przyszłego roku. Powodem takiej decyzji są ponoć nadal trwające intensywne prace nad pecetową konwersją. No cóż, przynajmniej rodzimy dystrybutor będzie miał czas na przygotowanie zapowiadanej kampanii reklamowej z raperem Tede. To nie wszystkie, niestety smutne wieści. Dwa duże, amerykańskie sklepy – Amazon i GameStop po cichu zmieniły na swoich witrynach datę premiery przygód Niko Bellica.

Warto przypomnieć, że oryginalnie wersja na PC miała się pojawić w USA 18 listopada. Teraz widniejąca data to 2 grudnia. Mamy nadzieję, że GTA IV pojawi się jak najszybciej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Fakt faktem :)) teraz gier jest masa. . i ciężko będzie przez nie wszystkie przebrnąć 🙂 ale na 3 tytuły czekam/czekałem z niecierpliwością. . Fallout 3 , GTA 4 , i Saints Row 2 no i na 2 ostatnie najwidoczniej będę musiał poczekać i na dodatek. . obie zamówiłem w PreOrderku. . i będe czekał i czekał #^$&*# mać ! 😉

  2. Jakie to szczęście że wstrzymałem się od kupna Pre-Orderu 🙂 zakupię GTA 4 po premierze. . . . może nawet jeszcze później jak stanieje. . . Prawda jest taka że wolę dostac grę później ale za to podpięto na ostatni guzik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here