Wszyscy zachwycają się tytułową produkcją – World of Goo. Wczoraj w swym felietonie pisał o niej Bartek Kotarba. Kilka ciepłych słów na jej temat powiedział również boss sportowego oddziału Electronic Arts pan Peter Moore. Od dziś już wszyscy możemy poczuć klimat tego tytułu. Jego twórcy wydali ścieżkę dźwiękową z World of Goo, którą możemy za darmo pobrać z tej strony (jeśli link nie działa, to spróbujcie zajrzeć tutaj). Twórca utworów z World of Goo inspirował się między innymi twórczością takich artystów jak Vangelis, Ennio Morricone czy Hans Zimmer. Dla nas to wystarczająca rekomendacja. Zaraz zabieramy się za ściąganie. Zróbcie to i wy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Świetna wiadomość. Już zassałem i słucham. Muzyka uświadamia mi, że ta gra była dla mnie przeżyciem duchowym. Mimo prostoty, dziwacznej fabuły i zabawnego wykonania w tej grze było coś przygnębiającego, wizja chorego świata który z wielkim hukiem upadł i nigdy nie powstał. Nawet nie wiem skąd takie myśli wzięły się w mojej głowie. World of Goo to kopniak w twarz dla wszystkich producentów, którzy bajerują nam nieistotnymi pierdołami. Tymczasem ta prosta gierka wyryła swój tytuł na powierzchni mojego mózgu na całe życie. Współczuje w tym momencie twórcom. Nie wiem czy zapowiedzieli część 2, ale to już nie będzie to samo i powinni dobrze o tym wiedzieć. Najlepiej by było gdyby gra pozostała jednoczęściowa. Nie wiem co by musieli teraz wymyślić, żeby część 2 była lepsza. Sama wiadomość, że powstaje WOG2 wywołałaby w graczach oczekiwania nie do sprostania.

  2. Genialnie, dzięki za newsa!Grę przeszedłem- niesamowita. Szukałem ścieżki dźwiękowej, nigdzie nie było (tylko bez odpowiedzi typu- „A znasz google? Wystarczy wpisać. . . „), chciałem szybko znaleźć, a oficjalnie soundtrack nie został wydany, co mnie trochę zdziwiło. Super, bo na dobry soundtrack nigdy za późno. 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here