Kilka dni temu poznaliśmy niektórych bohaterów niezależnych (NPC), których spotkamy w dodatku do czwartej odsłony Grand Theft Auto. Szalony Malc to zmora policji w Liberty City, a Billy Grey to twardziel – szef gangu The Lost. Dziś możemy przyjrzeć się sylwetce naszego bohatera. Johnny'ego Klebitza raczej nikt nie chciałby spotkać w ciemnym zaułku. Uwielbia swoją dwururkę i kij bejsbolowy, a jego stalowy rumak służy nie tylko do prucia po autostradzie – o czym możecie się przekonać pod koniec materiału wideo.

The Lost and Damned pojawi się w usłudzie Xbox Live Marketplace 17 lutego. Będziemy musieli za niego zapłacić 1600 Microsoft Points, czyli mniej więcej 20 dolarów. Tymczasem zaprasamy do najnowszej galerii z tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Tessir – z tego co wiem można jeździć czym popadanie, ale Klebitz ma jakiś turbo wypasiony motor. Jeśli go gdzieś zostawisz albo zniszczysz, to już nigdy takiego nie zobaczysz w grze, a maszyna ma być o wiele lepsza od pozostałych.

  2. katmay – jakbyś był uważniejszy to byś wiedział że kiedy zniszczymy „ten” motor jeden z NPC w grze dostarczy nam identyczny model!!!!!!

  3. Jelun – skandal!!! Powiesić mnie, albo nabić na pal! Nie wiem czy zwróciłeś z kolegą uwagę na drobne „z tego co wiem”. . . Koledze, o którym tylko dowód mówi, że jest dorosły radzę wziąć coś na nerwy, a potem sprawdzić do czego służą minusy 🙂

    • Koledze, o którym tylko dowód mówi, że jest dorosły radzę wziąć coś na nerwy, a potem sprawdzić do czego służą minusy 🙂

      Zredukowałem ci tego minusa. . . zadowolony??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here