Obiecujemy, że nie powiemy już ani jednego złego słowa na bohatera gry Prototype. Patrząc na jego umiejętności, które ujawniono w nowym klipie, pokazanym w trakcie konwentu komiksu w Nowym Jorku, można łatwo dojść do wniosku, że jest to koleś, z którym nikt nie powinien zadzierać. Ręce zamieniające się w kamienne maczugi, ogromne maczety albo pazury Rosomaka? „Wyczarowanie” ich to żaden problem dla Mercera. Podobnie jest ze spadaniem na główkę z jakichś dwustu metrów czy przeskakiwaniem z jednego wieżowca na drugi. Domyślamy co powiedzieli miłośnicy komiksów po obejrzeniu tego materiału filmowego. Możemy to w zasadzie powtórzyć „He's one bad mofo”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. No cóż, od dawna nie widziałem, gry w której może być tyle możliwości. Jeżeli to wszystko pojawi się w [Prototype], a do tego będzie mało bugów i innych baboli to możemy spodziewać się wielkiego hitu!To lądowanie z 200 metrów jest takie Hancokowe 😛

  2. Mam nadzieję że nie będzie to na zasadzie Assassins Creed gdzie też można było wdrapać się wszędzie i po wszystkim i miasta były ogromne i nic poza tym, walka średnia(no ok tutaj to może być akurat inaczej), ale obawiam się że oprócz zabijania i niszczenia wszystkiego wokół nie będzie nic innego do robienia. Zrobić grę w której można zabić wroga super mocą na 100 sposobów się szybko znudzi, oby fabuła była głębsza niż w AC gdzie tak naprawdę chodziło tylko o to żeby zabić tych 8czy9 kolesi strasznie to powtarzalne było. Oby ta gra była inna.

  3. Narazie o fabule wiadomo tyle ,że ma sie ona skupiać na odzyskaniu utraconej pamięci Alexa, ale rzeczywiście jak sie zastanowić to narazie pokazano tylko rzeźnie żołnierzy,potwórów,zarażonych itd. itp. i przejmowanie ciała i wspomnień jakiegoś generała, mam nadzieje ,że zadania bedą bardziej urozmaicone.

  4. Obym się mylił. . . uważam, że będzie to jeden z shitów 2009,,, przypomina mi to Mercenaries 2, w którym też wszystko było możliwe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here