Nieczęsto trafia się nam taka gratka. Ostatnio pisaliśmy o darmowym, sieciowym Postalu. Dziś z serwisu Fileplanet możecie za darmo pobrać grę Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy. Tytuł ten opowiada historię Nicka Scryer'a – tajnego agenta o paranormalnych zdolnościach. Razem Nickiem musimy zinfiltrować bazę pewnej terrorystycznej organizacji, poznać plany bandziorów i wydostać się z matni. Dla takiego kozaka jak Scryer to bułka z masłem, bo potrafi on wywołać ogień (pyrokineza), przemieszczać przedmioty na odległość (telekineza) oraz przejąć na pewien czas kontrolę nad przeciwnikiem. Nasz agent potrafi też opuścić swoje ciało i poruszać się w formie ducha. Oczywiście na terrorystów najlepszym argumentem będzie broń palna: pistolet z tłumikiem, karabin maszynowy, miotacz ognia, snajperka oraz wyrzutnia rakiet!

Gra oryginalnie pojawiła się na rynku pod koniec 2004 roku na platformach PC, Xbox i Playstation 2.Psi-Ops możecie ściągnąć z tego adresu.
Uwaga! Program zajmuje aż 2.5 gigabajta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. z psi-ops wiaze sie ciekawa historia. otóż kupiłem ja ( z pewną gazetą), ale ponieważ komp nie by już najmłodszy, powędrowała na półkę. Po upgradzie, zachciało mi się uruchomić. . po czym okazało sie, że 4 płyty CD zniknęły. Wyparowały! Znalazłem je rok temu, przy okazji przeprowadziki – wpadły gdzieś za szufladę. . . Nawet nei sprawdzałem czy działają, ale to byłby cud w przypadku dwóch sztuk, które wyglądają nie najlepiej ( 2lata w kurzu. . . ).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here