Nowy Rayman z szalonymi królikami był jednym z tytułów startowych na Nintendo Wii. Gra przyciąga do siebie zwariowanym klimatem i prostymi, przyjemnymi mini-grami. Prace nad wersjami na inne konsole niż Wii zostały w pewnym momencie zawieszone, gdyż Ubisoft pod wrażeniem zdolności nowego controllera Wii postanowił uczynić grę czasowym exclusivem innowacyjnej konsoli. Teraz Ubisoft przerwało milczenie – wiemy czego spodziewać się po wersji na Xboxa 360.

Gra zostanie poprawiona graficznie w stosunku do pierwowzoru na Wii. Rayman Raving Rabbids na Xboxie 360 będzie obsługiwać kamerę Xbox Live Vision – będzie z niej korzystać 37 z przeszło 70 mini-gier . Jest to świetna wiadomości, bo oznacza to, że twórcy nie zaserwują szybkiego, pozbawionego polotu portu, jak to się stało w przypadku wersji na PlayStation 2. Prócz wymienionych zmian, Xboxowy Rayman zostanie wzbogacony o kilka nowych mini-gier.

Premiera gry zapowiedziana została na marzec 2007.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Rayman był zawsze dobrą produkcją . . . ciekawe ile jeszcze lat bedzie można pograć w te swietne części 10 , 20 lat ? 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here