Dobiegł końca konkurs organizowany przez Valhallę i firmę Nicolas Games. Aby wygrać jedną z sześciu gier Ford Off Road musieliście odpowiedzieć na proste pytanie, które brzmiało: Proszę wymienić najsłynniejszy model Forda. Chodziło oczywiście o model „T”. Wśród osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi rozlosowaliśmy nagrody. Redakcyjna sierotka wskazała następujących zwycięzców:

obcy
performen
gulczkwas1
dboss
anakin90
freak

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w zabawie. Osobom wymienionym wyżej gratulujemy wygranej. Oprócz kopii gry dostajecie od nas 50 punktów V.

Tych sześciu użytkowników prosimy o przesłanie maila ze swoimi danymi na adres p.czyszczon@valhalla.pl. W temacie wiadomości wpiszcie hasło „Ford Off Road”. Na zgłoszenia czekamy do północy siódmego sierpnia. Zwycięzcy, którzy do tego czasu nie zgłoszą się do nas stracą swoją nagrodę. Trafi ona w ręce innej osoby biorącej udział w konkursie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Dzięki wielkie za nagrodę. 😀 Już drugi raz szczęście na Valhalli się do mnie uśmiechnęło. Poprzednio wygrałem Paraworld, ale w tamtym konkursie musiałem bardziej wytężyć szare komórki. Zaraz wyślę swoje dane na maila. 🙂 Gratuluję reszcie zwycięzców i zachęcam do niepoddawania się przy następnych konkursach. ;)EDIT: Dane już wysłane. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here