INFORMACJA PRASOWA

1) Płyta DVD z:

* grą (6 odcinków)
* making of (w tym wywiad z TellTale Games – developerem oraz Steve'emPurcellem – autorem komiksów, twórcą postaci Sama i Maxa)
* zwiastuny wszystkich 6 odcinków
* tapety
* charakterystyki postaci
* concept artwork
* ścieżka dźwiękowa
2) Plakat z autografem Steve'a Purcella
3) Poradnik

Wizualizację zestawu znaleźć można pod adresem:

http://www.gram.pl/upl/artykul/20070921142037.jpg

Sam & Max: Sezon 1 to kompletne wydanie wszystkich sześciu odcinków, które złożyły się na pierwszą część perypetii niesamowitej pary detektywów – ubranego w garnitur psa Sama i zwariowanego królika Maxa. Postacie znane z klasycznej serii gier przygodowych powracają w nowej produkcji, która – chociaż graficznie nie do pomylenia ze starymi hitami – zachowuje wszystkie wyjątkowe cechy poprzedników – rewelacyjny humor, świetne, błyskotliwe dialogi i wciągający scenariusz. Fanów przygodówek z pewnością ucieszy tradycyjny interfejs point & click oraz wiele godzin fenomenalnej zabawy (każdy z odcinków to 3-4 godziny gry).

Dodatkową atrakcją jest fakt, iż zabawne przygody pary niecodziennych detektywów dostępne są w podwójnej wersji językowej – polskiej (dubbing), w której głosów użyczyli m.in. Wojciech Mann i Jarosław Boberek, oraz z oryginalnej z angielskimi głosami.

Gra ukaże się w podwójnej wersji językowej – do wyboru polski dubbing lub oryginalne angielskie głowy – i sugerowanej cenie 99,90 PLN.

Więcej informacji pod adresem www.gram.pl/SamAndMax

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here