INFORMACJA PRASOWA

EA SPORTS™ FIFA 08 na komórki pozwala graczom poczuć prawdziwą atmosferę rozgrywek piłkarskich. Twórcy gry oddali w najdrobniejszych szczegółach atmosferę panującą na stadionach. EA SPORTS™ FIFA 08 na telefony komórkowe umożliwia wybór składu z ponad stu licencjonowanych drużyn z 5 najważniejszych lig w Europie, jak również drużyn międzynarodowych. Zanim umiejętności graczy pozwolą ich drużynom osiągnąć sukces w trybie “sezon”, mogą oni udoskonalić swoja technikę za pomocą samouczka. Mogą również spróbować swoich sił w nowej odsłonie rozgrywki klubowej gdzie przyjdzie im uporać się z serią ciekawych zadań.

W wersji na komórki składy drużyn przedstawia Andy Gray, znany telewizyjny komentator piłkarski. Jego komentarze obecne są również w zestawieniu wyników po pierwszej połowie meczu, kiedy relacjonuje o nieczystych zagraniach, wspaniałych golach i błędnych decyzjach sędziego. Ponadto, wszystkie informacje o przebiegu spotkania pojawiają się także w formie komentarza tekstowego.

W wersji EA SPORTS™ FIFA 08 na telefony komórkowe rozbudowana baza statystyk graczy oraz informacje o drużynach nie różnią się od wersji na konsole. Gracz ma swoje indywidualne statystyki, w których za pomocą efektów wizualnych wyróżniane są jego umiejętności. Ulepszony tryb “sezon” sprawia, że wszystkie gry w sezonie są ze sobą połączone – kontuzje i zmęczenie zawodników mają wpływ na przebieg kolejnych meczy, żółte i czerwone kartki są zapamiętywane, a komentator zna aktualny wynik gracza.

– Do EA SPORTS™ FIFA 08 na telefony komórkowe dodaliśmy wiele nowych cech, dzięki którym gracze mogą być bliżej boiska niż kiedykolwiek przedtem. Na przykład nowa funkcja “zawodnicy w formie” pozwala wybrać trzech przypadkowych graczy przed każdym meczem i zapewnić im na czas trwania rozgrywki zwiększone możliwości – mówi Adrian Blunt, producent EA Mobile™ Europe. – W piłce nożnej chodzi o pasję oraz atmosferę związaną ze zwycięstwem drużyny i to właśnie staraliśmy się uchwycić – dodaje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here