Wczoraj pisaliśmy o dwóch nowych grach od Activision. Jedną z tych produkcji jest Singularity – First Person Shooter w klimatach Science-Fiction. Jak twierdzą sami twórcy z Raven Software ma to być gra akcji w której… manipulować będziemy czasem. Do tego wszystkiego dojdą też zagadki logiczne – w ogóle Singularity ma przypominać nieco słynnego Half-Life. Niestety nie pokazano jeszcze żadnych screenów, ale wiemy, że gra działać ma na silniku graficznym Unreal Engine 3. Fabuła? Przeniesiemy się w lata 50 ubiegłego wieku w sam środek zimnowojennej zawieruchy. Udamy się na Kamczatkę. Tam odkryjemy tajemnice pewnej wyspy, która służyła radzieckiemu wojsku do tajemniczych eksperymentów.

Poniżej możecie obejrzeć trzy materiały wideo, które mogą wzbudzić dreszczyk emocji wśród tych, którzy wierzą w Yeti i UFOludki. Czas na tajne spiski oplatające ZSRR w mrocznej przeszłości i mające wpływ na teraźniejszość, zobaczymy śmieszną próbę morderstwa (chyba pistoletem na kapiszony), jakieś bzdury o globalnym ociepleniu, radiacji i tak dalej. Do tego wszystkiego jeszcze dochodzi Putin, wymachujący pięścią podczas przemówienia Nikita Chruszczow (szkoda, że nie tłucze butem w pulpit) i jeszcze ten modulowany głos jakiegoś spiskowca – paranoika. Panowie z Raven chyba trochę przesadzają. Moda na Archiwum X już dawno minęła. No, ale oglądajcie. Jakby co ostrzegaliśmy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Moda na Archiwum X wcale nie minęła. Wystarczy obejrzeć sobie kilka odcinków nowego The Fringe. Chłopaki rżną ze starego dobrego Archiwum ile wlezie. Na szczęście Mulderowi i Scully nikt nie jest w stanie podskoczyć.

  2. d_c moda może i jest ale takiego szału jak z 9-11 lat temu na X-Filesy to już nie ma. Oglądanie tych spiskowych trailerów znużyło mnie po minucie. Chyba sobię odpuszcze te grę

  3. Moda na spiski, tajemnice i pseudodokumentalny marketing mineła? A LOST? Mi te materiały bardziej kojarzą się z Lost niż z XFiles. Szczegónie znikająca wyspa 😉

  4. Ogólnie filmiki były całkiem ciekawe,obejrzałem wszystkie. . Jeżeli gra będzie tak samo wciągająca, ciekawa i zrobiona w podobnym stylu jaki filmiki to może być hit. No cóż ponieważ zawsze są jakieś za i przeciw. . . to tak troche nie w tym samym stylu gra ale DeadSpace też miał być straszny. . i filmiki były bardzo ciekawe a co z tego wyszło, sami wiecie. Podobnie zresztą jak BF: Bad Company. Filmiki rewelacja a gra. . . . Osobiście mam nadzieję, że w tym wypadku tak nie będzie, że niedługo zobaczymy jakieś nowe zwiastuny i to bardziej konkretne. Swoją drogą ciekawe na jakim etpaie produkcyjnym jest ta gra?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here