Kilka dni temu wspominaliśmy o pewnych problemach dotyczących nowego update'u dla Playstation 3. Okazało się, że część graczy zgłasza problemy ze swoją konsolą po zainstalowaniu Firmware w rewizji 3.0. Według niepocieszonych graczy zawieszał się między innymi Uncharted: Drake's Fortune, nowe przygody Batmana oraz Bioshock. Niektórzy zgłaszali też problemy z synchronizacją joypadów. Sprawa stała się na tyle poważna, że w końcu Sony musiało zareagować. Na oficjalnym blogu Playstation wypowiedział się pan Patrick Seybold ze SCEA, który oświadczył, że jego firma „przygląda się sprawie”. Seybold przeprasza też wszystkich graczy za niedogodności oraz zadeklarował, że kolejna aktualizacja pojawi się „najszybciej jak to tylko możliwe”.

Ja mogę tylko dodać, że osobiście nie doświadczyłem problemów z Firmware 3.0.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Uncharted nie sprawdzałem, ale wczoraj grałem w Motorstorma 2. . . . . . . . . gubi klatki!!!!!! Przed instalacją update’a 3. 0 było wszystko ok. . . Piszcie jakie Wy macie problemy i spostrzeżenia. . . . . . . .

  2. Właśnie kończę Uncharted na crushing i nie zauważyłem żadnych błędów, a wręcz przeciwnie gra szybciej się odpala i ogólnie jest płynniejsza. Posiadam 160GB Fat-a. Dzisiaj sprawdzę pozostałe gry i zobaczę czy też szybciej chodzą.

  3. Witam, nie wiem czy moze to miec zwiazek z routerem wifi czy z nowym fw ale od 3 dni nie przytrafiaja mi sie przerwy połączenia z powodu . . . cos tam DNS,przed fw 3. 0 srednio po trzy razy na dwa dni mnie wywalało a narazie cisza. . . FW3. 0 sprawuje się narazie bezproblemowo, żadnych przyśpiech też nie zauważyłem.

  4. A z innej beczki podoba się wam od strony wizualnej i funkcjonalności? Bo ja przywykłem do starego i jakoś nie mogę no :/

  5. W dziale PSN Sony chyba zamieniło miejscami ikony PSS i PS Home bo jakoś ostatnio szukając wersji demo dosyć często lądowałem w Home . . . A jak wiadomo przyzwyczajenie drugą naturą człowieka 🙂

  6. Osio mi to zbytnio nie przeszkadza, mam swój temat ustawiony, ten który lubię, jak wyjdzie jakiś ładny ruchomy, to może ściągnę, lecz teraz mam zwykły stary theme. A co do Crushingu i itp, to nie mam z tym jak najmniejszego problemu, nic a nic, żadnych nie działających gier itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here