Serwis next-gen.biz donosi o konferencji prasowej zwoływanej przez Electronic Arts raz na kwartał. W trakcie spotkania, dziennikarze dowiedzieli się, że fani wielkiego N otrzymają w sumie trzy nowe tytuły od tego wydawcy. Będą to takie gry jak My Sims (dla Wii i DS), SimCity (DS) oraz wspomniany już Spore (DS). Tym samym ten ciekawie zapowiadający się „symulator ewolucji” utracił status pecetowego exclusive'a. W chwili obecnej nie znamy żadnych innych szczegółów, dotyczących wymienionych pozycji. Nie wiemy nawet kiedy można się spodziewać ich premiery. W trakcie konferencji Warren Jason, szef działu finansów w Electronic Arts zapowiedział ponadto, że na konsolę wielkiego N zmierzają również nowe gry od EA Sports (pisaliśmy o nich dziś).

Dziennikarze zapytali Larrego Probsta, dyrektora generalnego EA, o ewentualne obawy związane z chwilową popularnością innowacyjnej japońskiej konsoli. Probst odparł „Z całym szacunkiem dla Nintendo Wii, wydaje nam się, że rozszerza ona rynek gier i osób sięgających po tego typu produkty, przynajmniej w początkowej fazie swojego istnienia. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć czy firmie uda się utrzymać ten stan rzeczy w ciągu nadchodzących miesięcy. Z całą pewnością Nintendo w bardzo zachęcający sposób rozpoczęło sprzedaż konsoli”. Czy te zapowiedzi są was w stanie przekonać do kupna Wii?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Wyobrazasz sobie sterowanie w takiej grze przy pomocy krzyzaka? Oczywiscie mozna, ale to jak grac w counter strike na klawiaturze.

  2. To Spore kiedykolwiek był pecetowym exclusivem? . _. Jak tylko siegam pamięcią, to wydaje mi się, że mówiło się o wydaniu tej gry niemalże na każdą platformę. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here