Brytyjscy gracze mają powody do obaw. Przynajmniej teoretycznie. Nowe przepisy w Wielkiej Brytanii mogą spowodować, że wyspiarskie Wii zostanie pozbawione funkcji Connect 24. Ale czy my jesteśmy bezpieczni? O prawie, Anglikach, panice, Chopinie i odnowie moralnej w IV RP.

Chcesz rozwinąć swoją wytwórnię filmową, a hity kinowe wzbogacić o wyczyny kaskaderskie i efekty specjalne? Musisz oczywiście skorzystać z pakietu Stunts & Effects, który właśnie trafił do sprzedaży w USA. Prócz dziesiątek nowych opcji, efektów i trików, które możesz zastosować w swoich produkcjach, chłopaki z Lionhead wprowadzili też innowacyjny tryb „kręcenia z ręki”, dzięki któremu możemy zmieniać położenie kamery, kąt i pole widzenia.

Dzięki temu mamy wyjątkowy wpływ na nasze dzieła i jak stwierdził wicedyrektor Activision, Dusty Welch, odpowiedzialny za wydanie Stunts & Effects – „możemy tworzyć zapierające dech w piersiach filmy”. W każdym razie – jeśli komuś brakowało wybuchów, gumowych kosmitów niszczących całe miasta czy pościgów samochodowych – teraz jest czas, by to nadrobić. Niestety, póki co LEM milczy w temacie polskiej premiery S&E.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here