• Dodatkowa kampania Crash Course, dostępna za darmo dla posiadaczy pecetowego Left 4 Dead, od zawsze pozostaje płatna w wersji xboksowej. W tym tygodniu, w ramach Deal of the Week, każdy ze złotym abonamentem Xbox Live, może ją zakupić za „jedyne” 320 Microsoft Points.

• Super Street Fighter IV to ostatnia wersja czwartej odsłony serii. Producent Yoshinori Ono zaznaczył, iż jest świadomy błędów Capcomu, a przez to nie planuje edycji Hyper lub Ultra. SSF4 to „wyróżniające się zakończenie”. Następny projekt to kwestia otwarta, może to być nowa marka lub kolejny Street Fighter.

• Wspomniany czwarty SSF nie będzie zawierał Tournament Mode. Tryb ten zostanie udostępniony jako DLC. Na szczęście i nasze, i Capcomu: bezpłatne. Konkrety pojawią się w przeciągu dwóch tygodni.

• Serious Sam: The Second Encounter w wersji HD otrzyma nowe tryby dla rozgrywek sieciowych. Będą to Survival (Beast Hunt i My Burden), Co-op (a raczej jego wariacja), Versus oraz Team Deathmatch, Capture the Flag i Last Man Standing. Można też liczyć na nowe bronie, mapy i elementy charakterystyczne dla usługi STEAM (statystyki, osiągnięcia).

• Konami planuje wydać remake Green Beret z 1985 roku, z planowaną premierą na jesień bieżącego roku. Odświeżona wersja zatytułowana zostanie Rush'n Attack Ex-Patriot i wydana na PSN i XBL. Za produkcję odpowiada studio Vatra Games.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here