O tych nowościach donosi serwis GameSpot. Według dziennikarzy tegoż, Microsoft wprowadza w życie jeszcze jeden sprytny plan, który wyciągnie z naszych portfeli kilkadziesiąt dolarów. Mniej więcej czwartego września w sklepach pojawić mają się specjalne akcesoria, tematycznie dobrane do gry. Według wstępnych informacji maja to być dwa rodzaje kontrolerów z grafikami ukazującymi Covenantów albo Spartan. Do tego dojdzie jeszcze specjalny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy w wojskowym oliwkowozielonym kolorze.

Co ciekawe pady, a w zasadzie grafika, która pojawi się na nich zostanie zaprojektowana przez jednego z najlepszych rysowników świata – Todda McFarlane'a (twórca Spawna). Mówi się jeszcze o wydaniu atrakcyjnej figurki zrobionej przez McFarlane Toys. Według wstępnych informacji akcesoria te będą kosztowały 60 dolarów (bez jednego centa). Jeśli jesteście ciekawi ich wyglądu kliknijcie tutaj , by przenieść się na stronę prezentującą je na obrazkach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. ehh jakkolwiek mam szacunek dla McFarlane’a za jego dorobek, to cala inicjatywa jest raczej żenującym skokiem na kase. Magnetyzm Halo 3, rzesze fanow lykna i zaplaca z radoscia. Padziki wyglądają wprawdzie całkiem przyjemnie, ale jak dla mnie głównymi odbiorcami będą wcale nie prawdziwi gracze co dzieciarnia a raczej ich matki płacące kartą za zakupy i uginające się pod naporem pociechy która krzyczy „mamo mamo kup mi kup mi kup mi”. Figurka McFarlane toys to juz lepsza opcja – ale nie dane nam bylo jej jeszcze zobaczyc. Ale co tu marudzic – kazdy ma prawo wydawac sprzedawac co chce.

  2. Jak dla mnie dramatyzujesz i przesadzasz. Spece M$ wiedza ze mogą zarobić kase niech wiec zarabiają, jeśli te pieniądze maja zasilić konto Microsoftu niech zasilą. Może właśnie dzięki tej kasie powstanie za rok jakaś fajna gra. Taki jest teraz świat trzeba sprzedawać to czego ludzie potrzebują lub wystarczy im wmówić że tego potrzebują. To co że głównie trafi to do dzieciaków. Dziś to dzieci za parę lat „prawdziwi” gracze. A faktem jest że grając za 8 lat w halo 5 gdzieś w pokoju będą sie walać gadżety z halo 3 dzięki temu halo 3 może przedłuży sobie żywotność. A i kto to jest prawdziwy gracz????? taki zwrot to abstrakcja bo niby kim jest prawdziwy gracz???? hmm może ja jestem nieprawdziwy gracz bo zamało sie delektuje simsami ehhhh życie życie. Pozdro dla całej valhalli

  3. gunj sprawdz sobie statystyki wiekowe graczy grajacych w Halo2 w USA. to calkowicie zbije twoje wywody o gowniazerii bioracej kase na pady od rodzicow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here