Kilka minut temu napisaliśmy, że SEGA przygotowała dla graczy miłą niespodziankę. Oto ona. Redakcja magazynu Nintendo Power twierdzi, że studio High Voltage rozpoczęło już prace na drugą częścią strzelanki The Conduit.

Z pierwszych wieści wynika, że tym razem gracz przeniesie się do Atlantydy gdzie oprócz setek zwykłych wojaków, rozstrzela kilku olbrzymich bossów. W grze mają się też pojawić nieznane do tej pory rodzaje broni.

Wiadomo również, że postrzelamy w sieci. Wielbiciele sieciowego szaleństwa mają mieć możliwość bawienia się w trybie Bounty Hunter znanym z pierwszej części gry. Podobno dołączy do niego tryb kooperacji dla czterech graczy nazwany Invasion, w którym muszą oni przechodzić konkretne wyzwania. W Invasion można będzie grać w trybie split-screen.

W trybie multiplayer mamy również mieć możliwość ulepszania swojego pancerza. W trzech wolnych slotach zamontujemy modyfikacje takie jak cybernogi pozwalające szybciej biegać. Podobno w grze znajdą się też różne klasy postaci.

I to już wszystkie nieoficjalne wiadomości, które pojawiły się w sieci. Wydawca The Conduit 2 – SEGA – nie skomentowała tych doniesień. Czyżby czekali na tegoroczne E3?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here