W przeciwieństwie do dodatków, które już pojawiły się na Playstation Network i Xbox Live, oraz tych, które dopiero tam się pojawią, Bonus Pack dla UT3 jest darmowy. W czasach, gdy płacimy praktycznie za wszystko jest to na pewno miła niespodzianka ze strony Epic. Może ma ona jednak drugie dno – wydanie dodatku ma nakręcić sprzedaż sieciowej strzelanki studia.

Chyba się trochę doszukujemy dziury w całym. Nikt o zdrowych zmysłach raczej nie kupi dość drogiej produkcji dla trzech nowych map, a właśnie takie cuda znajdziemy w darmowym rozszerzeniu. Plansze noszą nazwy DM-Morbias, CTF-Face i CTF-Searchlight. Kiedy czytacie te słowa Bonus Pack powinien być już dostępny na usłudze sieciowej Sony. Możecie go również pobrać w wersji pecetowej. Link do ważącego 159MB archiwum umieściliśmy pod tekstem. Ktoś z was planuje spędzić weekend na fragowaniu kolegów?

Unreal Tournament 3 Bonus Pack 1

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Phi! Tutaj macie ludzie coś lepszego. 22 strony przeróżnych dodatków do UT3 – z forum Epica. http://utforums. epicgames. com/forumdisplay.php. . . order=desc Niektóre mapy to prawdziwe perły. A jak wiadomo, UT bez zawartości stworzonej przez graczy to miernota. Tak więc, zasysać!

  2. to sie nazywa cos, a w innych przypadkach(Resistance, stranglehold, motorstorm) to nie dosc ze sie dalo za gre 200zl to jezcze za dodatkowe mapki trzeba placic. takie cos powinno byc za darmo jak to jest w przypadku ut3. brawa za to dla epic gamesPS. Mowie o dodatkach na ps3, nie wiem jak jest na xbox360

  3. nowych mapek od epica nigdy zbyt wiele bo te są zawsze przedniej jakości, zwłaszcza CTF-Searchlight jest godna polecenia, bardzo grywalna a jej projekt graficzny dosłownie powala. Jedyna rzecz która nie przypadła mi do gustu to zmiana scenerii w CTF-Face, dużo bardziej pasował tutaj kosmos z widokiem na planety :(.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here