To już piąta odsłona naszej zabawy. Wczoraj zaskoczyliście nas swoją wiedzą, poprawną odpowiedzią, która padła już w 30 minut po opublikowaniu przez nas pierwszego obrazka. Zobaczmy więc jak poradzicie sobie dzisiaj. Przed wami pierwszy fragment konkursowej grafiki. Przyjrzyjcie się jej uważnie i napiszcie jaka to gra. Pamiętajcie jednak, że możecie oddać tylko jeden głos. O godzinie 20 odsłonimy kolejny fragment grafiki, a o 22 jeszcze jeden. Miłej zabawy Wikingowie. Pokażcie jak dobrze znacie się na elektronicznej rozrywce.

Przypominamy, że głosujecie pod naszym konkursową wiadomością, dopisując do niej komentarz. Kolejne odsłony zabawy będą się pojawiały w formie aktualizacji konkursowego newsa na dany dzień. Chwilę po północy opublikujemy poprawną odpowiedź, odsłonimy całą grafikę, a do tekstu wstawimy listę osób, które zdobyły punkty.

Aktualizacja: Jak zawsze o godzinie ósmej pokazujemy wam drugi fragment obrazka. Możecie nadal głosować, a trzeci i ostatni kawałek dzisiejszej grafiki zobaczycie za dwie godziny.

Aktualizacja #2: Przed wami trzeci i ostatni fragment dzisiejszej grafiki. Osoby, które jeszcze nie oddały głosu mają czas do północy. Za dwie godziny dowiemy się kto zdobył punkty, a chwilę później opublikujemy listę, z której dowiecie się kto ma największe szanse wejść do finału. Zostańcie z nami.

Aktualizacja #3: I dzisiaj nie mieliście problemu z rozwiązaniem zagadki. Czyżby Wikingowie w weekend odpoczywali a dopiero w tygodniu dają z siebie wszystko 24 godziny na dobę? Wyniki konkursu mogą to sugerować. Skoro jednak zegarki wskazują północ, to musimy zdradzić tytuł gry, którą pokazywaliśmy. Chodziło rzecz jasna o Cold Fear, którą to pozycję bardzo szybko zidentyfikowaliście. Jutro kolejna odsłona naszej zabawy. Być może za te kilkanaście godzin poznamy już finalistów, którzy w piątek będą walczyć o telewizor? Jeśli chcesz być jednym z nich, to koniecznie zaglądaj na Valhallę.

Oto dzisiejsze wyniki (pełną punktację znajdziecie w głównym wątku konkursowym):

Egil 6 pkt.
Jabcook 3pkt.
gidek666 3pkt.
zwiechu 3pkt.
nofink 3pkt.
maciejmatczak3pkt.
jarekols 3pkt.
spawn 3pkt.
kregan 3pkt.
qui_din 3pkt.
g0m0r 3pkt.
tomkaslo 3pkt.
paulettino 3pkt.
koopa 3pkt.
splinter633 3pkt.
koral 3pkt.
wxdxa 3pkt.
incubus 3pkt.
wujo444 3pkt.
wyznawca 3pkt.
freak 3pkt.
daroku 3pkt.
niewidzialny 3pkt.
rinqem 3pkt.
lipton 3pkt.
szkatula 3pkt.
bezimienny 3pkt.
bertol 3pkt.
filipf3 3pkt.
olek2503 3pkt.
mr_hyde 3pkt.
terdex 3pkt.
kretone 3pkt.
jarek17x 3pkt.
dziki 3pkt.
tomekt1 3pkt.
krisk 3pkt.
bredo 3pkt.
lukcinek 3pkt.
oliwin 3pkt.
kondzior 3pkt.
jckpix_p 3pkt.
kozio84 3pkt.
cienias 3pkt.
robber 3pkt.
himashu 3pkt.
gienek55 3pkt.
obcy 3pkt.
dziki_dziku 3pkt.
vector 3pkt.
ringod 3pkt.
b4rt 2pkt.
graczpl 2pkt.
coxy 2pkt.
slavko 2pkt.
stanosky 2pkt.
dboss 2pkt.
razor 2pkt.
wysocki 2pkt.
cl3arsky 2pkt.
pablo 2pkt.
beton15 2pkt.
baran36 2pkt.
barto 2pkt.
flashman 2pkt.
dfox 2pkt.
wladek616 2pkt.
gulczkwas1 2pkt.
m461k 2pkt.
makowsky 2pkt.
michalmax5 2pkt.
lukejadi 2pkt.
filutek132 1pkt.
rat 1pkt.
ryshard 1pkt.
sporadyczny 1pkt.
dazz007 1pkt.
syriusz2008 1pkt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

91 KOMENTARZE

  1. cold fear? weźcie sobie gripex, tudzież maxgrip – jedna chemiczna przysłowiowa psinaostatecznie możecie profilaktycznie łykać rutinoscorbin! oi!czy pomaga? nie wiem leczę się u lokalnego znachora, płacąc mu srebrnymi dukatami. . .

  2. Jeśli ktoś zauważy jakikolwiek błąd w punktacji proszę go zgłaszać do mnie. Wszystko sprawdzamy, ale najlepiej będzie jeśli każdy też będzie zliczał punkty. W razie niejasności wszystko mamy „na papierze” i można sprawę wyjaśnić.

    • dlaczego egil ma 6 pkt a ini maja 3 pkt

      bo był uber pierwszy!!!aja wczoraj zapiłem i nie dałem rady wziąć udziału w konkursie, heh nie wiem co lepiej wygrać 42” full hd czy pochlać z kumplami. . . dylemat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here