Analitycy z grupy badawczej NPD znowu uraczyli nas wynikami badań rynkowych w Stanach Zjednoczonych. Pod lupą znalazły się najchętniej kupowane gry na platformę PC w dniach między 6, a 12 lipca. W USA triumfuje przygodówka Nancy Drew. To już bodajże osiemnasta gra z tej serii! Na drugim miejscu Spore Creature Creator. Za około 10 dolarów każdy może stworzyć własnego sporo-stwora. Nie ma niespodzianki na miejscu trzecim – oczywiście Simsy 2 w dodatku jakieś „double deluxe”. Tuż za Simsami na fali popularności zapowiedzi trzeciego „Diabła” mamy Diablo Battle Chest. W połowie stawki dodatek IKEA Home Stuff oczywiście do wszędobylskich Simsów. Pierwszą dziesiątkę zamyka dodatek do World of Warcraft i czwarty Call of Duty. Z list przebojów zniknął Age of Conan i hit ostatnich miesięcy – Sins of a Solar Empire.

Poniżej pełne zestawienie wyników sprzedaży gier w USA za okres 6-12 lipca według NPD.

1. Nancy Drew: The Phantom Of Venice
2. Spore Creature Creator
3. The Sims 2 Double Deluxe
4. Diablo Battle Chest
5. The Sims 2 IKEA Home Stuff
6. WoW: Battle Chest
7. World Of Warcraft
8. The Sims 2 Freetime
9. WoW: The Burning Crusade
10. Call of Duty 4

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. nie zebym narzekal, ale to zestawienie wyglada zalosnie po prostu i jest znakomitym argumentem dla ludzi uwazajacych ze gry na pieca przechodza powazny regress. . .

  2. To juz się robi nudne. . . . Wiecznie te żałosne simsy. . . i WoW (ale z tym to się nie dziwie). . . Beznadziejne zestawienie gier. I jeszcze na pierwszym miejscu przygodówka której nikt w Polsce nie zna. . . Gdzie są prawdziwe hity?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here