Dzień bez takich plotek i niepotwierdzonych informacji, które jednak wzbudzają ogromne zainteresowanie i poruszenie w Internecie byłby dniem straconym. Tym razem jednak mamy dla was informację pewną, i raczej na sto procent związaną z nową Playstation 3 Slim. Otóż jak donosi serwis MCV sprzedawcy detaliczni z Wielkiej Brytanii mają kłopoty z zamawianiem sprzętu, a w magazynach zaczyna brakować konsol i jak zostali poinformowani przez Sony kolejne dostawy nastąpią dopiero pod koniec sierpnia lub w pierwszych dniach września. Oczywiście pierwsze co przychodzi na myśl to nowa wersja Slim i próba zrobienia „miejsca” na nową wersję.

To nie wszystkie informacje dotyczące PS3 Slim! Dziś fanów elektronicznej rozrywki zelektryzowały (kolejne) zdjęcia nowej wersji konsoli, które zostały opublikowane w chińskim piśmie o grach GameWave. Czy fotki są prawdziwe? My wstrzymujemy się z opinią, ale napiszcie jak Wam się podoba taki „dizajn”? Mnie przypomina to gadżety z filmu Zakazana Planeta. No, ale ja mam spaczony umysł.

Ciekawe wieści dochodzą też z obozu Microsoftu. Serwis Kotaku podał (i pokazał fotkę), że Xbox 360 w wersji Elite już niedługo kosztować ma 299 dolarów. Co ciekawe z rynku zniknie Xbox 360 Pro z 60 gigabajtowym dyskiem twardym. Pozostaną jedynie modele Elite oraz Arcade

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. PS3 made in China? A tak na poważnie, czy do tej szczelinki będzie się wkładać płyty czy też będzie z niej wychodził papier toaletowy? Wygląda trochę jak urządzenie z publicznej toalety.

 2. Sądziłem że nic brzydszego od Xboxa 1 być nie może. Myliłem się są paskudniejsze konsole. Jeśli to jest Ps3 to projektował go jakiś kompletny kretyn po kilku wódkach i conajmniej dwóch działkach dożylnie

 3. Pamiętajcie, nie szata zdobi człowieka, nie obudowa zdobi konsolę 😉 A tak na poważnie fakt, brzydkie toto jak sto diabłów, ale w końcu zawsze może stać pod stołem.

  • Przecież to fake. PS3 Slim powinien nawiązywać wyglądem do PS3 Fat, a to to na zdjęciu. . . no koment ! 8D

   a twoim zdaniem nie nawiązuje? nie trzeba sokolego wzroku, żeby zauważyć pewne podobieństwo. ja bym się bardziej martwił o te krągłości, które dla wersji slim są raczej zbyteczne i odslimywujące. . . dla mnie to fake.

  • Przecież to fake. PS3 Slim powinien nawiązywać wyglądem do PS3 Fat, a to to na zdjęciu. . . no koment ! 8D

   a gdzie napisałem że to nie fejk 😉 pojawiło się wczoraj zdjęcie i zrobiło w sieci furorę. Sony jest niepoważne już dawno powinno coś pokazać oficjalnego i uciąć te bzdury raz a dobrze.

 4. a niby dlaczego maja ucinać? Cały świat o nich mówi, serwisy kipią informacjami. . . każdy łącznie z moją babcią czeka na finalną odsłonę PS3 Slim. . . Stary. Takiej darmowej reklamy i szumu marketingowego się nie odpuszcza. . . To jest właśnie Marketing przez duże M. . . ogólnoświatowy i za free.

 5. Faktycznie wygląda jak obudowa w której zamyka się papier toaletowy w publicznych toaletach. Brawo jasiu tzn. Sony. Lepszego kształtu nie mogliście wymyślić dla swojej odchudzonej konsolki 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here