Dzięki wydłużeniu czasu produkcji będziemy w stanie dokonać kilkukrotnej rewizji poszczególnych elementów Warhammera Online przed jego premierą. Dzięki temu upewnimy się, że wszystkie części gry zyskają na jakości. Electronic Arts wspiera naszą decyzję w 100%. Wierzymy, że WH Online będzie następnym doskonałym MMORPG a bycie częścią EA pozwala nam poświęcić odpowiednią ilość czasu, by tak się stało. To właśnie wielkie przywiązanie do jakości produktów sygnowanych logiem EA pozwala nam i innym studiom wewnątrz firmy dostarczać znakomitych gier teraz i w najbliższej przyszłości”.

Tyle informacji znajdziemy w oficjalnym oświadczeniu prasowym, wydanym przez twórców gry. Premiera Warhammer Online przewidziana została na pierwszy kwartał przyszłego roku. Miejmy nadzieję, że firma rzeczywiście słynąca z jakości wydawanych gier i tym razem nie zawiedzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Dobra, dobra, bujać to my a nie nas. . . wszyscy wiedzą ze w 4 kwartale tego roku wychodzi największy konkurent warchamca – Age of Conan, a jezeli chodzi o porównanie tych 2 tytułów, to takowe w zasadzie nie istnieje. AoC zjada Warchammera na śniadanie i to zarówno pod względem grafiki jak i obiecywanego gameplaya. Więc co? – uciekaj warchammer, uciekaj. . . 🙂

  2. Wiadomo, że nie grałem, swoją wypowiedź opieram na tym co obiecują developerzy, screenach i filmikach z gry – AoC wypada drastycznie lepiej.

  3. Zgadzam się w 100% z digital_cormaciem. Nowy Warhammer zapowiada się na klon WoWa (no popatrzcie na te screeny. . . ) z mocnym naciskiem na PvP. Fajnie. Gra na pewno byłaby dobra, klimat wielkiej wojny zwabiłby wielu. . . Ale patrząc na listę featuresów AoCa, nowy Warhammer wydaje się być śmieszną małą gierką :(. Niech coś jeszcze dodadzą. . . Nie wiem – może housing, albo budowanie twierdz?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here