W zeszłym tygodniu Playstation Network wzbogaciło się między innymi o pierwszą część gry Siren: Blood Curse. Czy w tym tygodniu Sony będzie w stanie przebić swoją ofertę sprzed siedmiu dni? Raczej nie. Na dziś przygotowano dla nas zabawną, kolorową produkcję PixelJunk Eden. Tytuł ten wyceniono na niecałe osiem € (przepraszamy nie ma czegoś takiego jak niecałe osiem euro – gra kosztuje siedem € i dziewięćdziesiąt dziewięć centów). Zanim wydamy na niego swoje oszczędności możemy sprawdzić wersję demonstracyjną gry. Parę miesięcy temu testowaliśmy ten tytuł i choć przyznamy, że ma on swój urok, to o wiele bardziej spodobał nam się Blood Curse.

W dziale PSP i pecetowej wersji Playstation Store znajdziemy także darmowe Micro Demo znakomicie zapowiadającej się gry logicznej Echochrome.

Osoby, których nie zainteresują wymienione przed chwilą pliki zachęcamy do pobrania jednego bądź wszystkich zwiastunów filmowych, które pojawiły się na usłudze Sony. Znajdziemy wśród nich takie pliki: E3 PSP Compilation Trailer, The Last Guy Trailer, Linger in Shadows Trailer oraz Prince of Persia E3 Trailer. Możemy także przejrzeć i ściągnąć na dysk konsoli szesnaście tapet z Bionic Commando Rearmed i jedną z Crisis Core – Final Fantasy VII. I to już wszystko co japońska firma przygotowała dla nas w tym tygodniu. Na PSN zajrzymy ponownie za kilka dni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Europejski PSS można sobie spokojnie darować i wybrać sie za ocean a tam mnóstwo tapet, themów, dodatków do gier, promocji cenowych na gry i dema takich produkcji jak Madden NFL 09 (cokolwiek to jest), FaceBraker (fajne) czy Lego Indiana Jones The Original Adventures (świetna zabawa-polecam).

  2. na niecałe osiem € (przepraszamy nie ma czegoś takiego jak niecałe osiem euro – gra kosztuje siedem ojro i dziewięćdziesiąt dziewięć centów).

    Smaczki jak w GTA;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here