Jeżeli wierzyć członkom forum serwisu TGFC, czarne jak smoła Xboxy 360 już znajdują się w produkcji. Ustawione rzędami konsolki oprócz nowego koloru posiadają również port HDMI i 120GB dysk twardy, czyli aż o 100 GB większy niż dotychczasowa konsola w wersji Premium. Wygląda więc na to, że Microsoft faktycznie szykuje wzmocnioną wersję popularnej 360-tki.

Według wcześniejszych wiadomości opublikowanych na łamach gazety Game Informer Xbox 360 Elite miałby się ukazać już pod koniec kwietnia, w cenie $479.99. Jeżeli pogłoski okażą się prawdziwe być może szykuje się nam rychła obniżka wcześniejszych wersji konsoli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. Ja się tylko zastanawiam, czy to ciągle nie chodzi o dolary australijskie, skoro tam ma się to pojawić jako pierwsze. Co więcej, cena 480 dolarów australijskoch, to jakieś 400 dolarów usa, co powoduje, ze nowe Elite będzie w cenie Premium. Dałoby to sporą obniżkę.

  2. a co to znaczy „wykorzustujące w pełni technologie HDTV”? z tego co ja wiem to nic innego jak material w wyzszej rozdzielczosci, ot co – nie ma zadnego znaczenia na jakim nosniku bedzie nagranyHDTV zostal wypromowany przez producentow sprzetu na jakis niesamoty cud techniki, a to zwykle podnoszenie rozdzielczosci wyswietlanego materialu video/gier itp.

  3. mod: HDTV to tylko wysoka rozdzielczość – walka Gołoty w HDTV na dyskietce się mieści 🙂 więc nie potrzeba napędu Blu-Ray

  4. Ogólnie HDTV wymaga większych liczb, czy to pojemniejszego nośnika (jeśli mówimy o pełnometrażowych filmach), czy też mocy procesorów służących do dekompresji obrazu. Tak czy siak, jakiś postęp musiał zostać poczyniony, by to mogło się zadziać na konsolach. Ale ogólnie macie rację – to to samo co było tylko w 4x wyższej rozdzielczości. . .

  5. No, ale wydaje mi się, że filmy w HD z racji lepszej jakości zajmują trochę więcej miejsca?? I chyba już kilka razy słyszałem o takich wydawanych na napędach blu-ray czy hd dvd. A skoro nowy xbox to możliwość korzystania z technologii HD, wydaje mi się, że wprowadzenie nowych napędów jest potrzebne. Zresztą nie zdziwiłbym się, gdyby i gry zaczęły wychodzić na hd dvd czy bd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here