Najwyraźniej tak, a na dodatek wydają sporo pieniędzy na elektroniczną rozrywkę. W najnowszym wydaniu magazynu Famitsu znaleźć można datę premiery pecetowej wersji produkcji od Square Enix. W Kraju Kwitnącej Wiśni gra w wersji na blaszaki ma trafić do sklepów dziewiątego kwietnia. Wyceniono ją na 8190 jenów czyli mniej więcej dziewięćdziesiąt dolarów.

Nowościami w tym wydaniu Last Remnant mają być poprawiona oprawa graficzna, możliwość skrócenia animacji towarzyszących walce i kilka zmian w mechanice gry, które mają sprawić, że będzie ona trochę łatwiejsza. Na pecetach będziemy także mogli wybrać jedną z dwóch wersji językowych – japońską albo angielską.

W sieci pojawiły się nowe fotki z pecetowego Last Remnant. Nie musicie ich jednak szukać ponieważ dodaliśmy je do naszej galerii. Odpowiednią aktualizację zobaczycie obok tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Swoją drogą jest to ciekawostka – w Japonii grają na pecetach?

    Właśnie wiem, że grali swego czasu w MMO i inne sieciówki na PC. Wprawdzie nie tak hardkorowo, jak Koreańczycy, ale dość to popularne było. Teraz nie wiem jak jest w dobie multi online na konsolach.

  2. serio Last Remnant jest taki poniżej średniej? A tak się cieszyłem że na pc pogram w fajnego jRPGa 🙁 co jest takiego słabego w LR? Pliz napiszcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here