Mamy nadzieję, że odłożyliście jakieś dwieście złotych w śwince skarbonce. Europejski oddział Sony powiedział serwisowi Eurogamer, że murowany kandydat do zdobycia tytułu gry roku – Uncharted 2: Among Thieves – wyląduje w sklepach na Starym Kontynencie już za niecały miesiąc. Tytuł wydany na zasadach wyłączności na Playstation 3 powinien wpaść w nasze ręce dokładnie szesnastego października czyli o tydzień wcześniej niż wcześniej zakładano. My już nie możemy doczekać się tej produkcji. Nawet trochę tak pokasłujemy jakby zbliżało się jakieś przeziębienie, które na parę dni przykuje nas do konsoli, tfu, łóżka oczywiście.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. To będzie gra która powinien mieć każdy posiadacz PS3 . Tak samo jak 1 cześć . Ta gra to będzie po prostu majstersztyk cudo cudo i jeszcze raz cudo . Czekam na nią z niecierpliwością :):):)

  2. Mam nadzieję że ta gra będzie jeszcze lepsza od 1, bo jak nie to klapa, ale z tego co widać po filmikach chyba nie będzie na co narzekać.

  3. Ciekawe jak sie Uncharted2 sprzeda biorąc pod uwagę ostatnia inwazję Slimków. Czy da radę? A może skonczy jak inne Wielkie Hity na Ps3 – LBP KZ2 itp. Pewnie i tak powyzej Gearsów czy Halo 3 nie podskoczy. Pewnie sie nawet w połowie do ich wyniku nie zbliży. Wszystko zależy od Amerykanów i Japonczyków. Japonczycy nie tkną tego nawet kijem ,a czy Chłamerykanom sie spodoba? A jedynka się spodobała? Wyniki sprzedazy nie były zachwycające. W ogóle co to za bohater gry wideo? Jakiś niedożywiony brudas niedogolony w koszuline i jeansach. Nie to co MasterSzef co to jak siada to posladkami orzechy gniecie albo Markus Feniksem zwany co to nie tylko wielki chłop jak dąbczak, ale ma też za sobą mniejszości etniczne w postaci czarnego Cole Traina i Mexa Santiago. Ej życie zycie. Nie podskoczysz uncharted nie podskoczysz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here