Rodzimy dystrybutor gry FEAR 2: Project Origin rozesłał informację prasową, w której znajdziemy minimalne wymagania sprzętowe tej produkcji. Przeczytajcie więc nasza wiadomość do końca jeśli zamierzacie zagrać w kontynuację „strasznej” strzelanki. My przypominamy, że ten tytuł znajdziecie w sklepach trzynastego lutego. Zostanie on wydany w polskiej, kinowej wersji językowej. Zamawiając grę w pre-orderze zapłacimy za nią 99,90PLN. A oto i same wymagania sprzętowe. Przestraszyliście się ich czy wasz komputer bez problemu uruchomi nowe dzieło Monolith Productions? Dajcie nam znać.

Wymagania sprzętowe FEAR 2: Project Origin

• Procesor Pentium 4 (lub odpowiednik Athlon 64) 2,8GHz dla Windows XP/3,2GHz dla Windows Vista,
• Karta graficzna 256Mb z technologią Shader Model 2.0 zgodna z DirectX 9; NVIDIA 6800 lub ATI X700,
• 1GB RAM/1,5GB dla Windows Vista,
Do instalacji wymagane jest połączenie z Internetem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Jeśli taki komp udźwignie tą grę to oznacza to a – gra jest dobrze zoptymalizowana i skalowalnab – grafika wcale nie ulegnie widocznej poprawie od czasu jedynki. wymagane połączenie z netem jeszcze przełknę i poniekąd robi się z tego standard, to co wyprawia się w gta4 to juz dopiero przesada. Swoją drogą jakich zabezpieczeń by nie użyli to każda gra i tak szybko pojawia się na torrencie, jaki cel widzi producent takiego zabezpieczenia które komplikuje życie uczciwym graczom, przecież i tak 99% ściągających grę z torrentu nie kupiła by oryginału :PP

  2. Buhah:) Parskłem smiechem jak zobaczyłem te wymagania:) co to za wymagania? Jezeli to cos ma sie opierac o archaiczny model shader. ver 2. 0. TO ja wole sobie kupic browara i pic pod sklepem:)

    • Buhah:) Parskłem smiechem jak zobaczyłem te wymagania:) co to za wymagania? Jezeli to cos ma sie opierac o archaiczny model shader. ver 2. 0. TO ja wole sobie kupic browara i pic pod sklepem:)

      no ciekawe, jak mozna oceniac gre poprzez jej wymagania ?

  3. „Do instalacji wymagane jest połączenie z Internetem. „Hę? Czyżby DRM??Wymagania te to żadna niespodzianka, FEAR ma dobrze skalowalny silnik, wystarczy mocny procek starej generacji (jednordzeniówka) i topowe karty graficzne DX9 i można pykać 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here