Electronic Arts ma w swoim planie wydawniczym kilka naprawdę interesujących tytułów. Bardzo ciekawie prezentuje się survival horror zatytułowany Dead Space. W grze wcielamy sięw postać inżyniera Isaaca Clarke'a, który na pokładzie ogromnego statku górniczego USG Ishimura przeżywa mrożące krew w żyłach przygody. Twórcy obiecują ciekawe zwroty akcji i nietuzinkową fabułę. Poniżej możecie obejrzeć klimatyczny materiał wideo prezentujący samą rozgrywkę. Trzeba przyznać, że dziwaczne potwory rodem z kosmosu wyglądają naprawdę niesamowicie.

W Dead Space zagramy najprawdopodobniej już jesienią tego roku. Gra pojawi się na PC oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Hmmm. . . gra wygląda tak, jakby miała łączyć w sobie elementy powszechne w grach Hack&Slash – w Diablo 3 i Hellgate London też widać stworki, które po zabiciu rozpadają się na mniejsze. Na uwagę na pewno zasługuje model „ćwiartowania” przeciwników, ktoś się tutaj nieźle napracował. Potworki prawie „żyją” – mnie się podoba.

  2. Brakuje mi ostatnio czegoś do grania w „realiach” hard-corowego sci-fi. Na słowa „ogromny statek górniczy” zrobiło mi sie tak cieplej koło serca i palców odpowiedzialnych za WSAD. Jeżeli nie skaszanią kompletnie to ja juz tam jestem.

  3. Fajny motyw z zamrażaniem/zwalnianiem potworków. Największym survival horrorem będzie tu jednak szybkie celowanie na padzie. . . . Choć po dokładniejszym przyjrzeniu się widać, iż gierka nie należy do szybkich. Zobaczymy.

  4. Fantastyczne modele postaci, reszta grafiki również niczego sobie. Udźwiękowieniu także niczego bym nie zarzucił. Jednak wygląda mi to na kolejnego, przeciętnego shootera i mając do wyboru zasyp hitów, jaki czeka nas w najbliższym czasie, na pewno nie zainwestuję pieniędzy w ten tytuł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here