Czas na nowe, gorące materiały wideo z pecetowej rozgrywki z Mass Effect. Przygody Komandora Sheparda oryginalnie wydane na konsolę Xbox 360 już w maju pojawią się na komputerach osobistych. Twórcy z legendarnego studia Bioware obiecują, że gra w wersji na PC będzie posiadała nieco lepszą grafikę (tekstury w wyższej rozdzielczości) oraz kilka bonusów niedostępnych w konsolowym Mass Effect. Także sterowanie zostało zmienione tak, aby za pomocą tandemu myszka plus klawiatura można było wygodnie bawić się w ME. Epicka kosmiczna przygoda trafi na nasze blaszaki najprawdopodobniej już w maju. Tymczasem możemy obejrzeć nowe materiały wideo z pecetowej rozgrywki. Już nie możemy się doczekać premiery!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. hmmm. . . trailer 2 – czy na X360 też można wskazać załodze gdzie ma się ukryć ? może ja olewczo podszedłem do instrukcji ale nie widziałem takiej opcji.

  2. W xboxowej wersji zamiast pauzowac gre wskazywalismy miejsce i wybieralismy jedną z akcji[idz do, atakuj, barykaduj sie, wracaj(chyba jakoś tak)] na krzyzaku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here