Po inne będziecie się musieli udać na oficjalną stronę tej produkcji. Witryna battlefield-heroes.com wystartowała przed weekendem. Osoby wypatrujące tej produkcji powinni ją dodać do zakładek w swojej przeglądarce internetowej. Możecie oczywiście zaglądać na Valhallę gdzie pojawią się wszystkie najważniejsze newsy związane z grą. O nowych screenshotach z tego tytułu pisaliśmy przed weekendem. Dzisiaj możemy do nich dorzucić oficjalny zwiastun filmowy Battlefield Heroes. Niestety dotarliśmy jedynie do pliku wideo w jakości YouTube'owej. Mimo to uważamy, że warto na niego rzucić okiem. Materiał jak zwykle umieściliśmy pod tekstem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Hahaha, genialne xD Ogromna dawka humoru, bardzo mi się podoba. Nie ma to jak zacząć dzień jajcarskim treailerem ;D

  2. Podobne do Team Fortress 2 🙂 czyżby robiła się moda na malowanych żołnierzyków ? mam nadzieję bo mi się to podoba 🙂

  3. Swietne, mimo ze ma logo EA, to panowie z DICE maja widac wolna reke w projektowaniu gry 🙂 CZekam na BF:H i BF:BC 😀 bedzie sie dzialo! 😀

  4. Haaaaaa, fantastiko, fantastiko! Wspaniała gra, zresztą trailer też. Szczególnie podobał mi się motyw z „The Pirates Bay” – pomysł na sześć. Tak trzymać.

  5. „national army”. . . ach przecież to politycznie poprawna gra EA. . . nazistowskie niemcy i wehrmacht nie istnieją bo jeszcze kogos urażą. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here