Wiecie dlaczego uznaliśmy, że wyniki sprzedaży LittleBigPlanet nie są zadawalające? Ano dlatego, że nawet Eidos nie jest zachwycony tym, że najnowsze przygody Lary Croft wpadły w ręce 1,5 mln. fanów elektronicznej rozrywki. Firma oznajmiła, że taki wynik jest niższy niż jej wewnętrzne przewidywania (mówi się o tym, że gra miała się sprzedać lepiej o pół miliona egzemplarzy). „Kiepską” sprzedaż wytłumaczono rzecz jasna nieciekawą sytuacją ekonomiczną konsumentów na całym świecie.

Mimo to Eidos uznał, że nadszedł czas, by Lara Croft przeszła metamorfozę. Firma poważnie zastanawia się nad zmienieniem wyglądu i charakteru swojej flagowej postaci. Ma ona stać się bardziej atrakcyjna dla kobiet (żegnajcie miseczki rozmiar D), co zdaniem ekspertów z firmy ma poprawić wyniki sprzedaży kolejnej odsłony gry. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że twórcy Underworld będą musieli zwolnić część swoich kolegów i koleżanek. Studio Crystal Dynamics ma się pozbyć trzydziestu osób. Zdaniem firmy (może wy na to wytłumaczycie) większe skupienie się na serii Tomb Raider przez studio Crystal Dynamics zaowocowało redukcją liczby zatrudnionych w nim osób. Ciekawe prawda?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Eeee. . . Moim zdaniem – nius z nutką żartu ;)Eidos pomarudzi sobie i tak zrobą wypaśną Larę 😉 Tylko, gdyby miała lepszą optymalizację. . .

  2. Niech jej dodadzą wyszczeliwujace oszcza z uszu, metalowe pazury, bat i buty na wysokich obcasach. Do tego bazookę i kiść granatów. Zamiast najeżdzać grobowce 😛 będzie polować na terrorystów I będzie Lara na XXI wiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here