INFORMACJA PRASOWA

Toyo Drifting Cup 2007 to 5 rund zawodów organizowanych przez Polską Federację Driftingu, w których sędziuje Maciej Polody, jednen z najlepszych europejskich zawodników w driftingu i twarz popularnej serii gier Electronic Arts – Need For Speed. Miłośnicy kontrolowanej jazdy w poślizgu walczyli już na torach w Poznaniu (22 kwietnia), Bydgoszczy (19 maja), Koszalinie (8 lipca) i Toruniu (2 września). Piąta, ostatnia runda, jeszcze przed nami! Odbędzie się w najbliższy weekend na torze “Poznań”. Trzydziestu dwóch najlepszych zawodników, którzy zakwalifikują się do finału w sobotnich eliminacjach (15 września), stanie przed ostatnią szansą zdobycia punktów w tegorocznej klasyfikacji generalnej. A my poznamy Mistrza Polski w driftingu – niezwykle widowiskowym sporcie motorowym.

Need For Speed ProStreet to najnowsza odsłona popularnej motoryzacyjnej gry komputerowej. Po raz pierwszy w historii serii użytkownicy będą mieć możliwość zaprojektowania i zmodyfikowania swoich samochodów praktycznie od podstaw. Rywalizacja będzie toczyć się na legendarnych torach całego świata. W ProStreet pojawią się cztery odrębne tryby gry: drift, wyścig na ¼ mili, grip i tzw. próba szybkości. Entuzjastyczne tłumy widzów, realistyczne pojazdy oraz kłębiący się dym zbudują elektryzującą atmosferą profesjonalnych wyścigów.

Need For Speed ProStreet będzie dostępna w wersji na konsole nowej generacji Xbox 360™, PLAYSTATION®3, Wii™, a także na PlayStation®2, Nintendo DS™, PC oraz w wersji na telefony komórkowe. W języku polskim będzie można zagrać na komputerach osobistych, PlayStation®2 i Xbox 360™. Więcej informacji na temat gry znajduje się na stronie internetowej http://polska.ea.com/games/10845/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here