Przed chwilą pisaliśmy o sukcesie Left 4 Dead. Gra Valve wpadła już w ręce 2,5 mln. fanów elektronicznej rozrywki bawiących się przy pecetach i Xboxach 360. Ten wynik to jednak nic w porównaniu z liczbą podaną dzisiaj przez Activision. Przedstawiciele wydawcy zdradzili, że na całym świecie sprzedano już dwanaście milionów kopii Call of Duty 4: Modern Warfare!

Jednocześnie przedstawiciele mediów zostali poinformowani o tym, że Modern Warfare 2 pozbywa się pierwszej części swojej nazwy – Call of Duty. „Modern Warfare żyje już własnym życiem i teraz właśnie na nim będziemy się skupiali” – powiedział przedstawiciel amerykańskiego oddziału Activision na łamach serwisu Gamespot.

Czy to oznacza, że gra stanie się osobną serią, a Call of Duty od teraz będzie się zajmowało studio Treyarch? Wszystko jest możliwe. Jak zawsze chętnie poznamy wasze zdanie na ten temat. Złapcie więc za klawiaturę i dajcie nam znać co o tym wszystkim myślicie.

My na zakończenie dodamy, że pierwsza odsłona Call of Duty być może wkrótce trafi na usługi sieciowe Xbox Live Arcade i Playstation Network. Serwis Kotaku znalazł wpisy potwierdzające tę informację na łamach stron internetowych organizacji ESRB i PEGI. Produkcję tę oznaczono logo Xboxa 360 i PS3. Osoby, które nie grały w oryginalne CoD wkrótce będą więc miały okazję nadrobić zaległości.

Do czasu premiery tego tytułu na pewno zdążycie się jednak zapoznać z naszym recenzjami Call of Duty 4 i Call of Duty 5, które wam polecamy tak jak pierwszy materiał filmowy z Modern Warfare 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Trochę będzie smutno, bez tego: ” idę po nowego CoD’a ” :P. Ale co tam, ważne żeby zrobili iście mistrzowską dwójkę, jak jedynkę, O!

  2. Strasznie mieszaja, najpierw pozbyli sie cyferek w Call of Duty, teraz pozbywaja sie samego „Call of Duty”, niedlugo ogranicza sie do jednego wyrazu a na koniec do jednej litery. Ja i tak bede mowil Call of Duty 6 a nie Modern Warfare 2

  3. cod 5 waw jest w/g mnie lipny, II wojna światowa już mi się cofa, sprzedałem cod 5 i kupiłem cod4, pewnie w przyszłym tygodniu dołączę do walki online

  4. Bardzo dobry pomysł. Ale szkoda serii COD, która została w łapskach Treyarch.

    Przeciez jeszcze nikt tego nie potwierdził 😉 Moim zdaniem to tylko marketingowe zagrywki. . . albo Infinity Ward nie chce, żeby było podobnie jak z Final Fantasy, czyli np. Call Of Duty XII czy coś podobnego. W każdym razie, pod jakim tytułem by nie wyszło, mam nadzieję, że będzie taką samą kosiarką i masakratorem, jakim była część poprzednia. Modern Warfare powraca. . . muzyka dla moich uszu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here