Czekacie na ODST? Miliony fanatyków serii Halo z pewnością tak. Tytuł ten dostępny będzie w nieco niższej cenie (w naszym kraju około 150 pln), a więc jeżeli lubiliście przygody Masterchiefa to z pewnością spodoba się wam ODST. Nas zauroczył ostatnio świetny materiał promocyjny, który możecie obejrzeć pod tym adresem. No, ale Halo zawsze miał świetny marketing. Dziś zapraszamy do obejrzenia kilku materiałów wideo z rozgrywki. Niestety Halo 3: ODST na tle innych, konkurencyjnych FPSów wygląda dość… marnie. Jak tytuł z poprzedniej epoki.

Co nie zmienia faktu, że zapewne rozejdzie się w wielu milionach egzemplarzy. Zapraszamy także do naszej zapowiedzi ODST.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Hmmm. . . Ostatni Trailer-super, ale gra w akcji wygląda naprawdę biednie. . . W co-opie pewnie da rade, multi będzie tradycyjnie świetny, ale pierwsze wrażenie. . . Cóz-w zasadzie to w ogóle nie robi na mnie wrażenia. . . Pozostaje więc: kupić, przejść ze znajomymi w kooperacji, sprzedać, wrócić do Halo3-multi i czekać na Modern Warfare 2 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here