INFORMACJA PRASOWA

Nie czekaj! Zacznij trening już dziś i przygotuj się do starcia o najbardziej cenne w świecie wirtualnych kierowców trofeum – Puchar Polski NFS ProStreet. Najlepsi rajdowcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody pieniężne, sprzęt komputerowy i pamiątkowe puchary. Electronic Arts Polska, główny patron Pucharu, ufundował 2 000 zł do podziału między trzech najlepszych, a SteelSeries przekazał dla zwycięzców słuchawki 3H, 4H i 5H v2, mysz IKARI Optical oraz cztery podkładki QcK.

Rozgrywki organizują redaktorzy NFSCup.pl – zespół doświadczonych administratorów, którzy prowadzili już turnieje NFS podczas największych polskich imprez LAN-owych. Taki zespół gwarantuje świetną zabawę i sprawny przebieg turnieju, w którym z pewnością udział wezmą najlepsi kierowcy w Polsce.

Zgodnie z oczekiwaniami graczy Puchar Polski NFS ProStreet będzie odbywać się zgodnie z zasadami ogłoszonymi przez komitet organizacyjny tegorocznego World Cyber Games. Większość wyścigów zostanie rozegrana w Internecie i za pośrednictwem serwerów EA Nation. Już na początku lipca rozpoczną się rozgrywki grupowe, podczas których poznamy kandydatów do sięgnięcia po Puchar. Najlepsza czwórka stoczy finałowe pojedynki na żywo przed kamerami HeadShot TV. Będzie to niewątpliwie transmisja obfitująca w niesamowite emocje i pojedynki rodem z Formuły 1.

Wszystkich chętnych do sięgnięcia po Puchar Polski NFS ProStreet oraz cenne nagrody zapraszamy do zarejestrowania się na stronie domowej turnieju, www.nfscup.pl.

Sponsorzy Pucharu: EA Polska, SteelSeries, DESK.PL

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Electronic Arts Polska, główny patron Pucharu, ufundował 2 000 zł . . .

    tyle według Electronic Arts są warte umiejętności „najlepszych keirowców w Polsce” no fajnie. . . Gratuluje inicjatywy z konkursem ale panowie, nie oszukujmy się – nagrody są smieszne

  2. majorzupa, nie, lepiej zeby sie osmieszac na rynku. Daruj sobie. Jesli chca organizowac Turniej, to niech to robia. A nie zlot przypadkowych graczy. Czemu sie nie naucza od Szwedow bodajze, albo chocby Amerykanow? Tam sa Turnieje, a nie wiejskie rozgrywki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here