Ploteczki o premierze piątej odsłony GTA w 2012 roku nie są jeszcze potwierdzone, ale za rogiem już czai się trzeci Saints Row. Pierwsza część tej produkcji pojawił się tylko na Xboksie 360. W dwójkę mogli już zagrać także posiadacze konsol Sony Playstation 3 oraz pecetowcy. Dwójka była całkiem niezła i bardzo spodobała się naszemu recenzentowi. Jaka będzie trójeczka? To możemy zobaczyć na poniższym, ponad siedmiominutowym materiale wideo. Jak zwykle SR to niczym nieskrępowana i odrobinę „chora” zabawa – to przede wszystkim odróżniało SR od GTA. Premiera Saints Row: The Third już 15 listopada w USA. Europejska premiera trzy dni później.

Oglądajcie – tylko w Saints na uliczny gang można nasłać lotnictwo. Naprawdę!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Bezsensowna rozwałka – nie można tej grze tego odmówić. Co prawda z pewnością będzie to mieć swoich fanów, ale trudno mi sobie wyobrazić sensowną historię w singlu, która tego używa. Chociaż, może być bezsensowna . . . ;)Gra ładna, fizyka całkiem, zobaczymy co będzie.

  2. Mocno „przebajerowana”, wątpię, żebym mógł się wczuć w fabułę (jeśli w ogóle będzie), czegoś takiego. To strzelanie ludźmi z armaty przypomina bardziej Postal niż GTA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here