Nowych produkcji ze stajni Activision nadejdzie całe mnóstwo. Czemu jednak w naszych głowach zapaliła się kontrolka, ostrzegająca przed wejściem w „strefę kaszanki”. Hmm może ma z tym coś wspólnego fakt, że nad dobrymi pozycjami pracuje się kilka lat a nie pięć miesięcy. Nie skreślajmy firmy i jej produkcji już na starcie. Spójrzmy lepiej w co przyjdzie nam pograć.

Na pewno zobaczymy sporo produkcji filmowych. W ręce miłośników elektronicznej rozrywki wpadnie nowy Spider-Man, Madagascar 2, kolejna pozycja o przygodach agenta 007 i Kung Fu Panda. Zobaczymy również superbohaterów w obcisłych spodenkach. Ci pojawią się w sequelu Marvel: Ultimate Alliance.

Nie do poznania zmieni się Tony Hawk, który przegrał walkę z pierwszą pozycją skaterską jaką Electronic Arts wydało na next-genach.

Postrzelamy także do panów w nocnikach. Na ekrany monitorów i telewizorów powróci Call of Duty, które znów przeniesie nas w lata czterdzieste XX w. Otrzymamy również mikrododatki do czwartej odsłony serii (pisaliśmy o tym kilka dni temu).

Być może nie mylili się również panowie z The Answer kiedy zdradzili, że w planie wydawniczym firmy pojawił się Guitar Hero IV. Nawet jeśli nie zobaczymy go w tym roku, to z całą pewnością miłośnicy rocka będą mogli pobrać dziesiątki jeśli nie setki nowych utworów muzycznych do gry. Oczywiście o każdej z wymienionych przed chwilą produkcji napiszemy kiedy tylko dowiemy się czegoś ciekawego na jej temat. Wyglądajcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Błąd wynikający z pośpiechu. Dobrze jednak, że go zauważyłeś. Chodziło naturalnie o next-genową produkcję.

  2. Final Assault oczywiscie bedzie odnosilo sie do jednego bohatera bo pol roku pozniej wyjdzie Call of Duty: (powiedzmy) ReActivisionco oni z tego Blizza zrobią 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here