Wcześniej mogliście już obejrzeć pierwszą część przygód wesołej ekipy Far Cry 2, która przygotowywała się do wyprawy. W części drugiej panowie z Ubisoftu szczęśliwie wylądowali na lotnisku w Nairobii. Pięcioosobowa drużyna wyruszyła do Tsavo West National Park. W prezentowanej poniżej trzeciej części wycieczki możemy dowiedzieć się jak nagrywano dźwięki do drugiej odsłony Far Cry, rzucimy też okiem na szczyt Kilimandżaro. Zobaczcie przy okazji jak mieszczuchy radzą sobie nocą w obozie otoczonym przez stado słoni i głodne lwy. Niestety nie wszystko układa się po myśli naszych wycieczkowiczów. Jak się okazuje nagranie odgłosów natury nie jest łatwym zadaniem – maja problem z żabami. Dlaczego? Coś się stało z rzeką. No, ale to już musicie zobaczyć na własne oczy. Drugi materiał filmowy to nowy zwiastun gry. Zapraszamy do oglądania.

To nie wszystkie informacje dotyczące rychłej premiery Far Cry 2. Okazało się, że pecetowcy FC 2 będzie zabezpieczony w sposób niemal równie drakoński co Spore (SecuROM). Gra pozwoli nam na pięć aktywacji na trzech komputerach, choć twórcy zarzekają się, że poprawna deinstalacja „przywraca” możliwość dalszej aktywacji (głowa od tego boli). Ubisoft zapewnia również długoterminowe wsparcie techniczne.

W Far Cry 2 zagramy w Polsce już 24 października. Wersje na konsole Xbox 360 i Playstation 3 pojawią się w naszym kraju tydzień później.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. I piękniejszy i bardziej rozbudowany i mniej ograniczony. . . można tak długo wymieniać. Ale fajne pytanie w ankiecie. Sprawdza się w niej powiedzenie „głupie pytanie, głupia odpowiedź”.

  2. Te zabezpieczenia to śmiech na sali. . Po co to? Czy zdarzyło się kiedyś tak, że jakaś gra nie została spiracona? NIE! Więc po co nam niewinnym utrudniać życie skoro i tak prędzej czy później ktoś to przełamie. . .

  3. Z informacji krążących po necie wynika, że piractwo zabija. . . Xboxa (nie pecety). Far Cry 2, Gears of War 2 i Fallout 3 już czekają na „fanów” u dobrze zaopatrzonego osiołka czy innego torrenta. Ciekawe co powiedzą deweloperzy. . . Zabezpieczenia? Pfff utrudniają życie tym, którzy wydają ciężka kasę na gry.

  4. Ale porazka z tym zabezpieczeniem. 5 razy zainstaluje gre i moge sobie plytke polozyc pod kubek z herbata? Jakos mnie ta „poprawna deinstalacja” nie przekonuje. A tym czasem po sieci krazy juz wersja na XO, co za ironia :).

  5. Z informacji krążących po necie wynika, że piractwo zabija. . . Xboxa (nie pecety). Far Cry 2, Gears of War 2 i Fallout 3 już czekają na „fanów” u dobrze zaopatrzonego osiołka czy innego torrenta. Ciekawe co powiedzą deweloperzy. . .

    na razie na ma GOW2 a co o FC2 i F3 to już są ale tylko idioci je ściągają bo to wersje PROMO (takie dla prasy i na pokazy) gotowe już jakiś czas temu. Poza tym nawet jeśli założymy ze ściągnie te gry 2 mil posiadaczy X360 to i tak jest max 10% a nie jak w przypadku PC 90%

  6. Poza tym nawet jeśli założymy ze ściągnie te gry 2 mil posiadaczy X360 to i tak jest max 10% a nie jak w przypadku PC 90%

    Pokaż mi badania, które potwierdzają te słowa. Jak na razie są to dane z sufitu. A raczej powtórzone po wydawcach dane, które oni wzięli z sufitu. Aha, no i 10% czego? Ludzi posiadających ten sprzęt? W przypadku pecetów nie ma najmniejszego sensu liczyć tego w ten sposób. Więc może teoretycznej (czy raczej zakładanej) liczby sprzedanych egzemplarzy? Jej nikt nie zna, chyba że mówimy o pobożnych życzeniach wydawców. A może 10 czy tam 90% grających? To miałoby jakiś sens gdyby nie fakt, że tego stosunku nikt nigdy nie zbadał, a co więcej, nikt nie wie ilu ze ściągaczy mogłoby kupić grę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here