Wrzesień już bliziutko, a to oznacza, że beta testy nowej produkcji NCsoftu dobiegają końca. W najbliższy weekend testerzy po raz ostatni będą mogli zalogować się do świata Aion. Twórcy zapowiadają pozostawienie limitu poziomów doświadczenia na granicy 30, co pozwoli niektórym graczom na dogonienie towarzyszy i da dostęp do części nowości wprowadzanych przez patch 1.5, zatytułowany The Shadow of the Balaur. Znacznie ciekawszym elementem ma być szereg eventów, które pokażą większy urywek fabularny gry.

NCsoft poinformował, iż w ostatnim kwartale zanotowane zostały przychody o wysokości ponad 27 milionów dolarów. Firma ma nadzieję, że Aion zajmie drugie miejsce w rankingach popularności gier MMO. Już w tej chwili wiadomo, że produkcja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem w Stanach Zjednoczonych. Czy jednak cel zostanie zrealizowany? Los Tabula Rasa dokładnie pokazuje, że ambicje to nie wszystko…

Jakiś czas temu przedstawiliśmy Wam nasze wrażenia z gry w betę Aion. Już po weekendzie możecie oczekiwać na ich drugą część! Tymczasem zachęcamy do obejrzenia intro, jakie zadebiutowało w sieci:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Ok należy się małe sprostowanie do artykułu. Po pierwsze Aion już teraz na świecie (Korea i Chiny) ma 3,5mil aktywnych kont a więc jest zaraz za WoWem. Po drugie nie wiem skąd info, że w tej ostatniej a więc 6CB będzie podniesiony limit lv ? Na stronie głównej Aiona jest napisane wręcz coś odwrotnego. Być może w OB będzie on zniesiony lub podwyższony ale na pewno nie w CB6.

    • Ok należy się małe sprostowanie do artykułu. Po pierwsze Aion już teraz na świecie (Korea i Chiny) ma 3,5mil aktywnych kont a więc jest zaraz za WoWem. Po drugie nie wiem skąd info, że w tej ostatniej a więc 6CB będzie podniesiony limit lv ? Na stronie głównej Aiona jest napisane wręcz coś odwrotnego. Być może w OB będzie on zniesiony lub podwyższony ale na pewno nie w CB6.

      Dzięki za wychwycenie błędu, dałbym sobie rękę uciąć, że level cap był odrobinę niższy. . . Ale fakt, jasno to wyjaśniono na stronie i już poprawiłem 🙂 Co do popularności, zobaczymy jak to będzie z ilością kont w Europie i USA. Życzę NCsoftowi większego sukcesu niż w przypadku Tabula Rasa 😉

  2. tabula rasa dla mnie to byl taki mmorpogowy event – kto sie zalapal napewno nie zalowal, reszta niech sie teraz dyma ;))))) swoja droga ja znowu tluke eq2 i szczerze powiedziawszy choc to moj chyba 4 powrot do gry to ten jest na tyle dlugi i miesisty ze juz chyba wiecej pogralem/zobaczylem/osiagnalem/nauczylem sie niz przez cala poprzednia moja gre. ostatnie dodatki to po prostu cod, miod i orzeszki, contentu jest tyle ze to sie po prostu w pale nie miesci (jak mowil gajos ;))

  3. No to nie drugim tylko trzecim. Lineage miał w pewnym momencie 5 mln graczy. Na Dalekim Wschodzie to nie są wielkie liczby i 11 mln Blizzarda to też większości właśnie Daleki Wschód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here